Hlavní navigace

Mezi finalisty soutěže Microsoft Partner of the Year 2008 se probojovala i firma z České republiky

[Tisková zpráva] Microsoft oznámil jména finalistů a vítězů soutěže Microsoft Partner of the Year 2008. Mezi úspěšnými finalisty je letos také česká společnost DAQUAS, která uspěla v kategorii Licenční řešení s projektem optimalizace IT infrastruktury Jasná cesta k maximálnímu užitku z IT. Ocenění Microsoft Partner of the Year uděluje Microsoft svým prodejním a systémovým partnerům z celého světa, kteří v průběhu uplynulého roku nabídli svým zákazníkům výjimečná technologická řešení založená na produktech Microsoftu. V tomto ročníku vybírala porota z více než 2 000 přihlášených projektů z celého světa.

Sdílet

Společnost DAQUAS vytvořila komplexní řešení odpovídající potřebám klienta s pomocí metodiky optimalizace infrastruktury postavené na základech výzkumů společnosti Gartner. Optimalizovaná IT infrastruktura tak bere ohled na všechny možné vlivy, včetně vlastního podnikání, technologických možností, financování, přijetí uživateli a správy softwarových aktiv. Profesionální přístup a řešení společnosti DAQUAS byl v tomto roce oceněn nejen cenou Microsoft Award v České republice (vítěz kategorie Nejlepší řešení pro správu a optimalizaci IT infrastruktury), ale také v rámci celé střední a východní Evropy, vítěz kategorie Licensing Solutions – License Delivery, a nyní i jako finalisty celosvětové soutěže ve stejně kategorii.

Vítězové a finalisté jednotlivých kategorií Microsoft Partner of the Year 2008 budou slavnostně oceněni na výroční konferenci „Microsoft Worldwide Partner Conference 2008“, která se koná ve dnech 7. – 10. července v americkém Houstonu.

Ocenění Microsoft Partner of the Year 2008 mohli partneři Microsoftu získat v celkem 47 kategoriích, které pokrývají všechny oblasti informačních technologií a podnikových systémů. Patří mezi ně například hostování aplikací, tvorba podnikových informačních systémů, správa ukládání a obnovy dat, integrace technologií společnosti Microsoft s produkty konkurenčních firem, výroba zařízení založených na operačních systémech společnosti Microsoft nebo vývoj řešení pro uživatele kapesních počítačů a chytrých mobilních telefonů.

Kompletní seznam kategorií včetně jejich podrobného popisu naleznete na http://www.mi­crosoft.com/pres­spass/events/wwpc/doc­s/POTY08FS.doc.

Kromě společnosti DAQUAS získala ocenění Partner of the Year v regionu střední a východní Evropy také firma B-Right Solutions, v tomto případě v kategorii Licensing Solutions – Software Asset Management.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).