Hlavní navigace

Partnerem virtuální závodní dráhy města Slovakia se stává společnost Progamers

[Tisková zpráva] V pátek 31. října 2008 byla ve virtuálním městě Slovakia (Second Life) otevřena virtuální automobilová závodní dráha. Partnerem se stala společnost Progamers, známá hlavně jako pořadatel soutěží Mistrovství ČR v počítačových hrách anebo české i slovenské kvalifikace konzolové a počítačové olympiády World Cyber Games a provozovatel heren a internetových kaváren.

Sdílet

Bratislava/Praha, 31. října 2008 – Ve virtuálním městě Slovakia (umístěném ve virtuálním světě Second Life a otevřeném na začátku září tohoto roku) byla v pátek otevřena virtuální závodní dráha. Na té je možné pořádat automobilové závody, nebo ještě lépe řečeno, závody využívající jakékoliv dopravní prostředky, které virtuální svět Second Life nabízí. Zájemcům bez dopravního prostředku dráha nabízí zdarma dostupné základní závodní i normální automobily.

Partnerem virtuální závodní dráhy se stala společnost Progamers, www.progamers.cz, známá hlavně jako pořadatel soutěží Mistrovství ČR v počítačových hrách, české i slovenské kvalifikace konzolové a počítačové olympiády World Cyber Games i jako provozovatel heren a internetových kaváren.

„Je čas lépe poznat i možnosti virtuálních světů,“ říká Daniel Mikšovský, ředitel společnosti Progamers. „V příštích letech se herní svět začne více a více prolínat do virtuálních světů jako je Second Life,“ dodává.

Slovakia (www.secondlife-slovakia.sk, slurl.com/secon­dlife/Slovaki­a/128/128/34), stejně jako ostatní města v Second Life, nabízí možnost pronajmout si obchody či místo pro vlastní dům. Tvůrci města pamatují i na propojení obchodů s webovými stránkami a potřebné marketingové a inzertní aktivity. Nezapomněli ani na začátečníky v Second Life, kterým nabízejí zdarma dostupné materiály usnadňující orientaci v tomto rozsáhlém virtuálním světě.

„Při otevření města Slovakia jsme slíbili řadu nových věcí. Katakomby, arénu, jeskyni a závodní dráhu. První tři jsme otevřeli již dříve, závodní dráha byla na budování složitější, takže ji nabízíme nyní, dva měsíce po otevření města,“ říká Patrik Martynov, jeden z autorů města.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).