Hlavní navigace

PARTNERSKÉ SETKÁNÍ INFOR PRO OBLAST EMEA

[Tisková zpráva] FARNBOROUGH, Velká Británie – 6. srpna 2007 – Společnost Infor dnes oznámila podrobnosti o chystané partnerské konferenci, která bude největší partnerskou akcí v historii společnosti Infor. Konference, jež se bude konat 5. září ve španělské Barceloně, umožní setkání stovek distribučních partnerů z oblasti EMEA a zároveň vyhlášení nejlepších z nich na večerním Gala Award Dinner.

Sdílet

Na této akci budou partneři a manažeři společnosti Infor diskutovat korporátní a partnerské strategie. Rovněž budou organizována setkání na téma klíčových produktů Infor a společné interaktivní obchodní semináře.

Odborníci společnosti Infor a partneři budou mít příležitost komunikovat na nesčetných setkání během dne s cílem ještě těsněji integrovat EMEA partnery do obchodních procesů Infor. Konference bude také příležitostí k diskusi nad výzvami, kterým musejí partneři čelit na současném IT trhu.

„Velmi se těším na tuto událost, kde budeme moci vidět všechny naše EMEA partnery pod jednou střechou,“ řekl Steven Rees-Pullman, viceprezident Infor za partnerskou oblast v EMEA. „S velkým potěšením budeme prezentovat rychlý rozvoj, kterého Infor dosáhl v posledním období, a příležitosti, které leží před našimi partnery, nabízející další vzájemný růst.“

Partnerská konference je zacílena na manažery a ředitele partnerských společností z regionu EMEA, kteří chtějí optimalizovat své partnerství se společností Infor. Partneři se mohou registrovat na www.infor.com/e­meapartnereven­t.