Hlavní navigace

Společnost PCS představila nový partnerský program pro prodejce Kaspersky Lab

[Tisková zpráva] Praha 20. dubna 2009 – Společnost PCS spol. s r. o., přední dodavatel bezpečnostních technologií a oficiální distributor Kaspersky Lab pro ČR a SR, uspořádala 16. dubna v hotelu IRIS v Praze historicky první partnerské setkání pro prodejce produtků Kaspersky Lab v České republice. Na tomto setkání byl představen nový partnerský program, nová partnerská zóna a chystané produkty včetně dosud nevydaných verzí Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Mobile Security 8.0, které budou k dispozici v polovině letošního roku.

Sdílet

„Vývojářská základna Kaspersky Lab čítá více než 450 programátorů, což pro firmu přináší velkou konkurenční výhodu a zaručuje vynikající vlastnosti jejích produktů. To se odráží i ve skvělých výsledcích společnosti, která se v prodeji krabicových verzí v zemích západní Evropy řadí na druhou příčku a dosáhla vloni celkového obratu 380 milionů dolarů,“ poznamenává Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager ze společnosti PCS spol. s r. o.

Společnost Kaspersky Lab, založená v roce 1997, je vysoce růstovou společností, která se úspěšně etablovala na evropském i světovém trhu bezpečnostních produktů. Kaspersky Lab nabízí produkty jak pro domácí, tak i firemní zákazníky, zaručující ochranu před všemi druhy hrozeb: viry, červy, spywarem, adwarem, spamem, phishingem a hackerskými útoky. Na celém světě její produkty používá 200 milionů uživatelů a více než 10 tisíc firemních zákazníků. Mezi nimi je v České republice Česká pošta, Czech On-Line nebo ČVUT Praha, ve světě například Deutsche Bahn.

Mezi cíli představeného partnerského programu je především dlouhodobá a systematická spolupráce a podpora produktů Kaspersky Lab, motivace aktivních prodejců ke zvyšování obratů, posílení marketingu a znalosti značky Kaspersky Lab přes síť prodejců a v neposlední řadě také maximalizace objemu prodeje přes nepřímý prodejní kanál.

Kaspersky Lab
Kaspersky Lab je dodavatelem nejaktuálnější ochrany proti bezpečnostním IT hrozbám zahrnujícím viry, spyware, hackerské útoky, phishing a spam. Produkty Kaspersky Lab se mezi firmami z oboru bezpečnosti vyznačují vynikajícími výsledky při detekci hrozeb a nejrychlejší reakcí na ně. Využívají je jak domácí uživatelé, tak malé a střední podniky i velké korporace a rovněž se uplatňují v mobilním prostředí. Technologie Kaspersky® je rovněž součástí produktů a služeb předních světových poskytovatelů řešení pro IT bezpečnost. Více informací najdete na www.kaspersky.cz . Nejnovější informace o antivirech, antispywaru, antispamu a dalších aspektech IT bezpečnosti naleznete na www.viruslist.com.

Skupina PCS
Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat.

Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů. Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat přesahuje 250 milionů Kč (2007). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Blansku a Bratislavě. Více informací najdete na www.pcs.cz a www.pcs.sk .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).