Hlavní navigace

Partnerství s Accounting Systems Consulting

[Tisková zpráva]

Sdílet

Partnerství s Accounting Systems Consulting

Firma ecommerce.cz, a. s. úspěšně nabízí svoje produkty v zahraničí již od svého vzniku. Například nástroj pro správu webového serveru WebSQL Console používají uživatelé v zemích jako je například Nový Zéland, Itálie, Švédsko, Anglie, USA. Nyní bylo navázáno partnerství se severoamerickou společností Accounting Systems Consulting, která se stará o distribuci produktů na území Spojených států.

ASC, přední poskytovatel služeb a produktů pro finanční a informační společnosti, nyní reprezentuje aplikace společnosti ecommerce.cz, a. s. ve Spojených státech a nabízí jejich prodej a veškerý servis pro místní zákazníky.

David E. Wagner, řídící pracovník ASC, říká: „WebSQL Console poskytuje plně funkční SQL Enterprise Manager systém přes webový prohlížeč. Pokud jste databázový manažer, administrátor, vývojář nebo jste ISP nebo ASP poskytující databasehosting přes internet pro své klienty, WebSQL Console je nástroj, bez kterého si nemůžete dovolit být. Jako vývojář databázových řešení upravovaných dle přání zákazníka, mohu říct, že WebSQL Console je teď významný nástroj v našem vývoji a v sadě nástrojů údržby.“

Radek Sedlář, výkonný ředitel ecommerce.cz, a. s., dodává: „Velkou část zákazníku, kteří mají zájem o naše aplikace tvoří Američané. Díky partnerství s ASC a velmi úzké spolupráci, která mezi námi probíhá jsme schopni těmto zákazníkům nabídnout daleko kvalitnější služby a servis. Jsme rádi, že ASC se stali naším distribučním partnerem ve Spojených státech.“

O ecommerce.cz, a. s.

ecommerce.cz, a. s. je se česká společnost zaměřená na vývoj náročných webových aplikací. Její nabídka zahrnuje jak tzv. krabicové produkty mezi něž patří WebSQL Console nebo systém pro elektronické obchodování MůjObchod tak i systémy připravené na míru pro konkrétní uživatele. Stěžejním produktem je publikační systém WebNet Editor, který společnost ecommerce.cz, a. s. vyvíjí a který je úspěšně užíván několika předními českými společnosti, mezi něž patří například energetická společnost ČEZ, a. s., Český Telecom, Česká zemědělská a potravinářská inspekce, Internet OnLine, Okay, Atlas.cz.

O Accounting Systems Consulting (ASC)

Accounting Systems Consulting je firma zabývající se konzultacemi, dodávkami obchodního software a technologií soustřeďující se na poskytování obchodních řešení dle přání zákazníka pro progresivní a rostoucí společnosti.

Kontakty:

ecommerce.cz, a. s.
e-mail: pr@ecommerce.cz
adresa: Vranovská 61, 614 00 Brno, Česká republika
tel.: (+420) 545 243 444, fax: (+420) 545 242 400
www: www.ecommerce.cz, www.websqlcon­sole.com

ASC – Accounting Systems Consulting
e-mail: info@asc-web.com
addresa: 4815 West Russell Road, Suite 13M, Las Vegas, NV 89118, USA
tel.: 01.702.253.0894, fax: 01.702.253.5048
www: www.asc-web.com