Hlavní navigace

Partnerství s Walk Solutions v oblasti prodeje ERP

[Tisková zpráva] Společnost J.K.R., přední český dodavatel podnikových informačních systémů třídy BYZNYS a společnost Walk Solutions, poskytující profesionální internetová řešení, uzavřely dohodu o obchodní spolupráci v oblasti prodeje ERP systémů třídy BYZNYS.

Sdílet

Díky svým dlouholetým aktivitám v oblasti internetových řešení a webdesignu se bude společnost Walk Solutions podílet především na rozvoji zákaznického portfolia. A jelikož je v dnešní době internet vnímám jako velmi důležitý marketingový nástroj s hmatatelným přínosem pro klienty, budou obě společnosti díky tomuto obchodnímu spojení schopny komplexně a efektivně poskytovat veškeré informace zájemcům o ERP systémy.

Jiří Rákosník, obchodní ředitel J.K.R., k tomu dodal: „Díky partnerství s Walk Solutions jsme vytvořili silný tým, který bude schopen zájemcům o ERP systémy třídy BYZNYS poskytnout veškeré informace nejen v prvotní fázi rozhodování, ale i kompletní servis ve fázi implementace a rutinního využívání systémů třídy BYZNYS.“

O společnosti Walk Solutions
Walk Solutions s.r.o. je ryze česká společnost poskytující profesionální internetová řešení. Prioritou je tvorba aplikací postavených na moderním systému správy obsahu webu – Valhalle CMS, zakázkové programování a SEO/SEM. Důraz je kladen na validitu, přístupnost a optimalizovanost kódu. Společnost se může pochlubit bohatou praxí, výbornými výsledky a spokojenými zákazníky.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).