Hlavní navigace

Párty s kuchařem – od Nového roku denně na obrazovce Prima TV

[Tisková zpráva] „Oblíbený pořad o vaření již tradičně patří do programové nabídky naší televize. Do nového roku dostává do vínku nového moderátora a společně s ním i novou koncepci a název. Po nějaké době je vždy třeba koncepci pořadu obměnit a se začátkem nového roku se to přímo nabízí,“ říká Petr Nezval, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV. „Pořad budeme od Nového roku vysílat v obvyklém čase, denně od 19:15 hodin.

Sdílet

Nejdříve se pořad jmenoval Mňam aneb prima vařečka, poté Tescoma prima vařečka a od ledna 2006 budou diváci dennodenně zváni na Párty s kuchařem.

Moderátoři Daniel Kopál a Martin Zounar, kteří pořadem provázeli po několik let, si od vaření odpočinou a nahradí je jeden jediný moderátor Petr Stupka, který je zároveň i profesionálním kuchařem. Každou středu ve Škole vaření mu bude dělat společnost jeho žačka Veronika Nováková, kterou diváci znají z dopoledního pořadu Prima jízda.

Na moderování se velice těším, pravda je, že i já se musím naučit novému – a sice během vaření nejenom komentovat, co právě krájím, čím míchám a proč, ale budu si muset do toho ještě povídat s hostem… Pro mě tak ale bude vaření ještě zajímavější a věřím, že i pro diváky, říká Petr Stupka.

A jak se do Školy vaření těší Veronika Nováková?

Já se těším, že zase po dlouhé době budu žačkou. Do téhle školičky budu chodit moc ráda. Mám totiž velkou motivaci – nedávno jsem se vdala a musím přiznat, že jako manželka nejsem zrovna tou nejlepší kuchařkou. A protože jí chci být, není lepší možnosti, než chodit do školy /smích/. V lednu mohou diváci vidět, jak se co dělá správně v kuchyni. Naučí se společně se mnou nejrůznější fígle. A těch není – hlavně v kuchyni – nikdy dost.

Škola vaření:
Úplně od základů budou moci diváci nakouknout do tajemství kuchyně. Co je čeká v lednu?

Naučí se, jak správně krájet nejrůznější suroviny, jak si správně rozvrhnout potraviny na pracovní desce, jak správně udělat vývar, jíšku, jak si připravit racionální i běžnou snídani atd.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).