Hlavní navigace

Paseo group se rozrostla o Hedvabnastezka.cz, Hrady.cz a Velehory.cz

[Tisková zpráva] (Praha 23. 10. 2008) Společnost Paseo je provozovatelem internetových portálů zaměřených na volný čas, které sdružuje do mediální skupiny Paseo group. V současné době patří do skupiny osm portálů, které společnost Paseo přímo provozuje (Vyletnik.cz, Kdykde.cz, Rodinnevylety.cz, Tipynavylet.cz) nebo exkluzivně zastupuje (Hedvabnastezka.cz, Hrady.cz, Cestujme.cz, Velehory.cz) při prodeji reklamy.

Sdílet

Společným jmenovatelem všech portálů je kvalitní a rozsáhlý obsah, který je zaměřen především na popis lokalit, rady na cesty, kulturní a jiné akce konající se v popisovaných místech, diskuse a rozsáhlé fotogalerie. Obsah z jednotlivých portálů přebírají i další média (iDnes.cz, Blesk.cz, Centrum.cz, e15.cz a další).

Díky agregaci reklamního prostoru, který oslovuje zajímavou cílovou skupinu lidí vyhledávajících aktivity pro svůj volný čas, nabízí celá skupina přes 2,8 mil. impresí měsíčně. Takto rozsáhlý reklamní prostor dělá z Paseo group nejvýznamnější skupinu provozující obsahové internetové portály zaměřené na cestování a volný čas.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).