Hlavní navigace

Paseo group se rozrostla o Hedvabnastezka.cz, Hrady.cz a Velehory.cz

[Tisková zpráva] (Praha 23. 10. 2008) Společnost Paseo je provozovatelem internetových portálů zaměřených na volný čas, které sdružuje do mediální skupiny Paseo group. V současné době patří do skupiny osm portálů, které společnost Paseo přímo provozuje (Vyletnik.cz, Kdykde.cz, Rodinnevylety.cz, Tipynavylet.cz) nebo exkluzivně zastupuje (Hedvabnastezka.cz, Hrady.cz, Cestujme.cz, Velehory.cz) při prodeji reklamy.

Doba čtení: do minuty

Společným jmenovatelem všech portálů je kvalitní a rozsáhlý obsah, který je zaměřen především na popis lokalit, rady na cesty, kulturní a jiné akce konající se v popisovaných místech, diskuse a rozsáhlé fotogalerie. Obsah z jednotlivých portálů přebírají i další média (iDnes.cz, Blesk.cz, Centrum.cz, e15.cz a další).

Díky agregaci reklamního prostoru, který oslovuje zajímavou cílovou skupinu lidí vyhledávajících aktivity pro svůj volný čas, nabízí celá skupina přes 2,8 mil. impresí měsíčně. Takto rozsáhlý reklamní prostor dělá z Paseo group nejvýznamnější skupinu provozující obsahové internetové portály zaměřené na cestování a volný čas.