Hlavní navigace

Páteřní „10G Ready“ switch XGS-4526 s výkonem hodným náročných podnikových sítí

[Tisková zpráva] ZyXEL XGS-4526 je 24-port Full Gigabit „10G Ready“ switch, který využívá inteligentní vícevrstvou (L2/L3/L4) architekturu. Zařízení podporuje rychlosti 10/100/1000Mbps (option 10Gbps) a disponuje funkcemi podnikové třídy, co se spolehlivosti provozu týče (High Availability, redundance). ZyXEL XGS-4526 nabízí kompletní funkce na vrstvě L3, a je tak ideální volbou pro páteřní část sítě ve středně velkých a velkých organizacích.

Sdílet

Brutální výkon a maximální výbava
ZyXEL XGS-4256 nabízí hardwarové Gigabitové non-blocking přepínání při rychlosti až 144Gpbs s pokročilými funkcemi na vrstvě L3, jako např. IP multicasting, resiliency, OSPF, DVMRP a VRRP pro flexibilní připojení. ZyXEL XGS-4526 disponuje Gigabitovými porty 10/100/1000Mbps, optickými Gigabitovými SFP sloty a volitelně 10Gbps uplinkem. Díky své konstrukci se cítí jako doma v páteřní části sítě, kde bude připojovat servery a řídit jednotlivé segmenty rozsáhlé podnikové sítě.

ZyXEL XGS-4526 podporuje inteligentní funkce QoS pro řízení dat podle jejich typu. Díky podpoře technologií Class of Service (CoS) a Differentiated Services Code Point (DSCP) může síťový administrátor snadno přiřadit prioritu kritickým aplikacím, jako jsou např. VoIP a video konference. Switch navíc disponuje pokročilým řízením šířky pásma na bázi portu se škálovatelným nastavením po 64Kbps a má osm hardwarových prioritních front.

Robustní konstrukce a High Availability (vysoká dostupnost)
ZyXEL XGS-4526 podporuje směrovací protokol Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP) pro failover (přesun procesu na zálohu) a redundanci (zdvojení určitých komponentů) v rámci sítě. Záložní napájecí systém (BPS) je tvořen sekundárním stejnosměrným zdrojem, který chrání switch před vnitřním výpadkem střídavého zdroje. Agregace linek IEEE 802.3ad redukuje dobu výpadku tím, že podporuje několik datových cest a agregaci pásma u kritických cest. Gigabitový link zajišťuje nejenom vynikající šířku pásma, ale také umožňuje uživatelům nastavit Gigabitovou agregaci pro kritické cesty. Protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) umožňuje okamžitou obnovu funkčnosti při výpadku linky, protože pakety nasměruje záložní cestou.

Flexibilní připojení 10G
ZyXEL XGS-4526 podporuje dva různé typy připojení 10G v závislosti na instalovaném modulu EM-4×x. Modul ZyXEL EM-422 nabízí dva XFP sloty 10G, zatímco modul ZyXEL EM-412 nabízí dva porty CX-4.

O společnosti ZyXEL
ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).