Hlavní navigace

Patricia Hume se stává senior viceprezidentkou GFI Software pro globální prodej

[Tisková zpráva] Manažerka s téměř 30 lety zkušeností v IT odvětví podpoří partnerský prodej GFI

Sdílet

Praha, 17. února 2011 –Společnost GFI Software, přední poskytovatel infrastruktury pro malé a středně velké podniky (SMB), ohlásila jmenování Patricie Hume senior viceprezidentkou pro globální prodej. Ve své pozici bude Patricia Hume zodpovědná přímo Walteru Scottovi, výkonnému řediteli společnosti GFI Software, a bude mít na starost rozvoj obchodních partnerských programů po celém světě.

 

„Pat Hume je respektovaná manažerka v softwarovém segmentu, která dosáhla mnoha prokazatelných úspěchů v oblasti obchodních programů u řady největších globálních technologických společností,“ řekl Walter Scott, výkonný ředitel GFI Software. „Těšíme se na to, že její dlouholeté manažerské zkušenosti nám pomohou rozšířit stávající globální síť partnerů a zákazníků.“ 

Jako viceprezidentka zodpovědná za globální obchod bude Patricia Hume využívat svých 29 let zkušeností v IT k většímu dosahu a efektivitě prodejních kanálů GFI. Se svou minulostí, kdy pracovala pro některé z nejvýznamnějších technologických společností, a zkušenostmi s kontakty s velkými zákazníky bude Patricia Hume  pro společnost GFI a její strategii globální expanze velkým přínosem.  

Před nástupem do společnosti GFI Patricia Hume zastávala dvě významné  pozice ve firmě SAP, nejprve jako globální senior viceprezidentka pro oblast prodejního kanálu pro malé a středně velké  zákazníky. Po dvou letech v této pozici byla povýšena na senior viceprezidentku pro celý nepřímý prodej. Před SAP působila Patricia ve společnosti Avaya, kde dohlížela na globální partnerský prodej pro malé a střední podniky, poté byla brzy povýšena na viceprezidentku SME divize. Patricia svou kariéru zahájila ve společnosti IBM, kde pracovala v řadě manažerských pozic v oblasti výzkumu a vývoje, marketingu, obchodu a partnerského prodeje. Po 17 letech práce v IBM odešla na místo viceprezidentky pro partnerský obchod a marketing v divizi Lotus patřící IBM. 

„Řídila jsem obchodní aktivity jak na americkém tak na dalších globálních trzích, a proto se těším na další výzvy a na to, že budu moci své zkušenosti využít k podpoře růstu a geografického dosahu společnosti GFI,“ řekla Patricia Hume. „GFI je na správné cestě k úspěchu a je přesně tou příležitostí, kterou jsem hledala. Možnost úzce spolupracovat s Walterem Scottem a celým týmem GFI mi celé rozhodování jen usnadnilo.“

O GFI

GFI Software je předním softwarovým vývojářem. Malým a středním podnikům nabízí jednotný zdroj řešení pro oblast webové a emailové bezpečnosti, archivace, zálohování a faxování, síťového a bezpečnostního softwaru i hostovaných technologií. Produkty GFI jsou dostupné formou softwaru, v rámci cloud architektury (model SaaS) nebo jako hybridní řešení nabízející to nejlepší z obou těchto modelů. Díky technologiím s řadou ocenění, vstřícné cenové politice a silnému zaměření na požadavky SMB sektoru uspokojuje GFI potřeby produktivity a kontinuity vyžadované podniky po celém světě. Společnost má pobočky v USA, Velké Británii (Londýn a Dundee), Rakousku, České republice, Austrálii, Filipínách na Maltě a dalších částech světa, které se starají o stovky tisíc instalací. Obchodní model společnosti GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající celosvětově tisíce partnerů. Společnost je také Microsoft Gold Certified Partnerem. Více informací o společnosti naleznete na http://www.gfi­.cz.