Hlavní navigace

Pavel Dumbrovský moderátorem Televizních novin

[Tisková zpráva] Novým moderátorem Televizních novin, nejsledovanější zpravodajské relace v České republice, se stane Pavel Dumbrovský. V nové úloze se s ním budeme setkávat od září a jeho partnerkou na televizní obrazovce bude Pavla Charvátová.

Sdílet

Praha 11. srpna 2006 – V září uvidíme na obrazovkách poprvé jako moderátora Televizních novin Pavla Dumbrovského. Divákům ho však není třeba představovat, neboť nový moderátor působí v televizi Nova již od roku 1997 a v Televizních novinách jsme ho nejčastěji vídali jako parlamentního zpravodaje. Rozvržení moderátorských dvojic se nemění a Pavel Dumbrovský bude partnerem Pavly Charvátové.

„Ve vyspělých zemích a ve významných televizních stanicích je běžné, že prestižní místa moderátorů hlavních zpravodajských relací, které patří k vrcholům profese, obsazují lidé s bohatými žurnalistickými zkušenostmi. Také proto jsme se rozhodli hledat ve vlastních řadách, neboť v Televizních novinách pracuje několik velmi dobrých novinářů. Pavel Dumbrovský patří k nejlepším z nich. Je aktivním novinářem, věkově velmi vhodně rozšiřuje spektrum našich moderátorů, je vzdělaný a seriózní. Na nové pozici může zúročit své znalosti a jsem přesvědčen, že diváky velmi mile překvapí,“ říká ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček.

Pavel Dumbrovský (narozen 1958) je absolventem fakulty žurnalistiky Univerzity Karlovy a v televizi Nova pracuje od roku 1997. Je ženatý, má tři děti, manželka je lékařka a navzdory zmíněným rodinným povinnostem je jeho největším koníčkem časové náročné a nejednou dobrodružné cestování (často s celou rodinou).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).