Hlavní navigace

Pavel Hanko – nový McAfee Territory Channel Account Manager

[Tisková zpráva] Praha, 20. prosince 2010 – Společnost McAfee Inc. (NYSE:MFE) oznámila jmenování Pavla Hanka na pozici Territory Channel Account Manager. Pavel Hanko přichází do McAfee ze společnosti Panduit EEIG, americkým výrobcem síťových komponentů, kde zastával pozici Area Manager pro CEE region (ČR, SR, Polsko, Maďarsko) se zodpovědností za řízení jednotlivých obchodních týmů a kompletní partnerský kanál. V McAfee bude Hanko zodpovědný za distribuční strukturu a partnerský kanál stejně tak jako i podporu koncových zákazníků a uživatelů McAfee v České republice a na Slovensku.

Sdílet

            V minulosti Pavel Hanko pracoval jako nezávislý konzultant v oblasti IT investic pro zejména německé, české či slovenské společnosti. Před tím pracoval několik let pro americké IT/telekomunikační společnosti působící v Německu či německé firmy, například pro SPRINT LINK GmbH, CERFnet Germany Inc. (dnešní Global Access Inc.), XYPLEX Networks Inc. či U.I.LAPP GmbH & Co.KG. 

            Pavel Hanko nasbíral za dobu své kariéry mnoho zkušeností v IT odvětví. Působil na různých pozicích v mezinárodních společnostech a má zkušenosti jak z obchodu, tak i s řízením mezinárodních týmů a partnerského kanálu. 

            Hanko je absolventem Training College for Telecommunications a Senior Technical College for Telecommunications and Electronics. Mluví plynně německy, česky, slovensky, anglicky a rusky. 
            
            
            

         O společnosti McAfee

            Společnost McAfee se sídlem v Santa Clara (Kalifornie) je největší společností specializovanou na bezpečnostní technologie. McAfee dodává proaktivní osvědčená řešení a služby, které chrání systémy, sítě a mobilní zařízení po celém světě, poskytuje uživatelům možnost se bezpečně připojovat na Internet, bezpečně prohlížet web či zde nakupovat. Společnost McAfee za podpory své bezkonkurenční sítě informací o hrozbách Global Threat Intelligence vytváří inovační produkty, které umožňují domácím uživatelům, firmám, veřejnému sektoru a poskytovatelům služeb zajistit soulad s regulačními požadavky, chránit data, předcházet výpadkům, identifikovat zranitelnosti a průběžně sledovat a zdokonalovat jejich bezpečnost. Společnost McAfee zajišťuje bezpečnost vašeho digitálního světa. http://www.mca­fee.com .