Hlavní navigace

Pavel Štulíř opustil portál všechnydomy.cz, skupuje firmy a portály na českém trhu !

[Tisková zpráva] Pavel Štulíř v neděli 15. února opustil portál všechnydomy.cz. "S dlouholetým kamarádem a obchodním partnerem jsme se rozhodli založit nový holding, který bude vlastnit firmy a portály na českém trhu. Nyní jsme v jednání s firmou, která provozuje všechnydomy.cz, že portál odkoupíme a budeme pokračovat v myšlence a strategii, kterou jsem založil", řekl po svém rozvázání spolupráce někdejší výkonný ředitel. "Probíhají stále jednání, mohu Vám akorát říci, že o mou tříměsíční práci máme velký zájem, proto budeme dělat vše pro to, abychom mohli strategie a myšlenky dotahnout do konce", dodal s úsměvem.

Sdílet

Pavel Štulíř byl ve funkci necelé tři měsíce, kdy dokázal kompletně předělat server na portál, zavést nové služby a připravit vše ke spuštění.

Jaké jsou jeho plány do budoucna: „Nyní zakládáme společnost. Jméno a ostatní domény již máme koupené, vyvíjíme nové projekty. Krize se stále nebojíme. Jsou ohlasy na to, že za nedlouho má přijít nová doba. Pro nás to znamená více práce a další možnosti v rozvoji projektů, které pro tento rok plánujeme“.

Nový holding Pavla Štulíře se bude zaměřovat na stavební a automobilový průmysl a elektronické vybavení, „nevím přesně, kde jste o tomto slyšeli, ale něco podobného ve strategii máme“, prohlásil výkonný ředitel holdingu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).