Hlavní navigace

PaySec přináší na Vánoce spoustu výhod

[Tisková zpráva] I v předvánočním shonu je možné vypnout a užít si nakupování v klidu. Stačí mít aktivovaný PaySec, který nákupy dárků zařídí rychle, pohodlně a levně. Od 10. listopadu mohou všichni uživatelé využít předvánoční akce "Mrazivé vánoční slevy vám přináší PaySec". Vybrané e-shopy v tomto období nabídnou uživatelům PaySecu slevy na nákup a další výhody, jako například dopravu až domů zdarma.

Sdílet

„Platba přes PaySec je rychlejší než bankovní převod, dá se využít v e-shopech i mezi samotnými uživateli. Zákazníci ocení slevy a výhody při nákupech, a potěší je jistě i to, že nyní jsou veškeré platby PaySec mezi uživateli zcela bez poplatků,“ vypočítala hlavní výhody Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Založení PaySecu probíhá on-line a trvá pár minut, stačí mít účet u kterékoli české banky, e-mailovou adresu a mobilní telefon. Nabíjet PaySec je možné platební kartou nebo převodem z běžného účtu. Zaplatit s ním je možné okamžitě a bez čekání. Placení přes PaySec je zcela zadarmo, bezpečnost je zajištěná pomocí hesla a ověřovací SMS zprávy.

S platbami PaySec je možné nakupovat dárky ve více než 120 e-shopech, např. parfums.cz, neoluxor.cz nebo patro.cz. Přes Paysec se také platí za jízdenky a letenky či za nákupy v internetovových aukcích.

Nejbližším cílem je dosáhnout hranice 200 e-shopů, které budou podporovat on-line platby PaySec.