Hlavní navigace

PaySec rozdával dárky

[Tisková zpráva] Využívat PaySec se vyplatí – kromě toho, že jde o nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak zaplatit, navíc PaySec rozdává dárky. Přesvědčit se o tom mohli v pátek 14. listopadu vylosovaní soutěžící, kteří si přijeli do nového ústředí ČSOB v Radlicích převzít ceny. Pětice šťastných si odnesla notebook Acer, iPod nano nebo mezinárodní jízdenky na linky STUDENT AGENCY v hodnotě devět tisíc korun.

Sdílet

„PaySec jsem si oblíbil. Platím s ním hlavně jízdenky, občas i něco v e-obchodě. Přiznám se, že takovou cenu jsem nečekal, mám z ní obrovskou radost. PaySec teď zařídím i přítelkyni, je to užitečná věc a třeba ještě taky něco vyhraje,“ sdělil své dojmy po předání výherce hlavní ceny Vojtěch Kodet, který si odnesl notebook.

Soutěž probíhala od 15. 9. do 14. 10. a její podmínky byly velmi jednoduché. Stačilo si založit konto PaySec, alespoň dvakrát jej použít pro platby za zboží nebo služby a alespoň jednu platbu realizovat na www.studentagen­cy.cz.

Platby PaySec mohou používat všichni uživatelé českého internetu, bez ohledu na to, u které banky mají účet. Hlavní výhoda PaySecu je jednoduchost a rychlost – registrace online je pro kohokoliv otázkou dvou minut. Platbami PaySec se platí za nejrůznější zboží a služby, narůstá i počet operací mezi samotnými uživateli (aukce, příspěvky platebním tlačítkem apod.).

Nejbližším cílem je dosáhnout hranice 200 e-shopů, které budou podporovat on-line platby PaySec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).