Hlavní navigace

PaySec sbírá na Konto Bariéry, podpořit lze konkrétní příběhy

[Tisková zpráva] V Praze dne 9. července 2009 - Platební internetový systém PaySec prohlubuje spolupráci s Kontem Bariéry. Na internetových stránkách PaySecu www.paysec.cz/kontobariery se tak lidé mohou seznámit s těžkými osudy konkrétních handicapovaných dětí a zjistit, co potřebují ke zlepšení životních podmínek. Darovacím tlačítkem na těchto stránkách je pak možné okamžitě poslat vybraným dětem peníze.

Sdílet

"Jsme rádi, že PaySec může pomoci našim handicapovaným spoluobčanům, především dětem. Věříme, že konkrétní osudy postižených dětí pomohou přiblížit jejich často náročný život, a že lidé rádi využijí možnosti přispět na dobrou věc,“ přibližuje smysl spolupráce Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Darovacím tlačítkem mohou uživatelé PaySecu přispět od 20 do 1000 korun. Stačí zvolit částku, zadat své heslo, a peníze okamžitě dorazí příjemci. Lidé tak mohou pomoci například s nákupem speciálně upraveného vozu, kočárku, výtvarných potřeb či rehabilitačního přístroje.

Darovat peníze pomocí online plateb PaySec je velmi jednoduché a rychlé. Stačí si zdarma zřídit PaySec na www.paysec.cz a nabít ho z účtu či kartou. Pak již stačí několikrát kliknout myší a transakce je hotová. Platby PaySec jsou zdarma, odesílatel tedy neplatí žádné poplatky. PaySec je navíc skutečně pro každého – registrovat se může kdokoli bez ohledu na to, u které banky má vedený účet.

Platební a Darovací tlačítko může na svých stránkách používat kdokoli. Stačí si pořídit PaySec, zdarma si vlastní tlačítko vygenerovat a umístit ho na web. Návštěvníci pak mohou přispívat např. na provoz stránek pouhým kliknutím myši.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).