Hlavní navigace

PaySec zabodoval v soutěži Microsoft Industry Awards

[Tisková zpráva] Elektronický systém PaySec, který slouží k rychlým platbám na internetu, se dočkal významného ocenění. V soutěži Microsoft Industry Awards 2009 v kategorii Bankovnictví, pojišťovnictví a správa financí nenašel PaySec přemožitele. Získal tak první cenu a odměnu ve výši 25 tisíc korun.

Sdílet

„Z vítězství máme velkou radost o to víc, že jsme ho vůbec nečekali. Letošní ročník byl hodně obsazen projekty na zvýšení efektivity a snížení provozní náklady. PaySec však porotu zaujal a zvítězil,“ netajila radost Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec. Kromě samotného ocenění za vítězství získal PaySec také finanční odměnu ve výši 25 000 korun.

PaySec je moderní systém nabízející rychlé a bezpečné placení za produkty a služby na internetu. Platby PaySec mohou používat všichni uživatelé českého internetu, bez ohledu na to, u které banky mají účet. Hlavní výhoda PaySecu je jednoduchost – registrace online je otázkou dvou minut. Kromě placení za nejrůznější zboží a služby v e-shopech narůstá i počet operací mezi samotnými uživateli, například pomocí platebního tlačítka či v internetových aukcích.

Vítězství v soutěži jen potvrzuje, že PaySec je zase o krok blíž ke svému strategickému cíli: stát se nejrozšířenější platební metodou na českém internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).