Hlavní navigace

PC-D440: Kompaktní všestranná digitální stolní kopírka

[Tisková zpráva] PRAHA, 5. ledna 2009 – Společnost Canon dnes oznámila uvedení nové všestranné kompaktní digitální stolní tiskárny se schopností oboustranného tisku, jež optimálně splňuje požadavky individuálních uživatelů a malých kanceláří na tisk. PC-D440 nahrazuje dřívější modely PC-D320 a PC-D340 a přináší další úsporu energie, času a nákladů.

Sdílet

Je vybavena všemi potřebnými prvky pro časté kopírování a tisk včetně funkce rychlého návratu z režimu spánku a kazety vše-v-jednom pro úsporné používání. Představuje tak ideální zařízení pro malé podniky, které často kopírují dokumenty a tisk nebo skenování využívají příležitostně. Vyšší rychlost kopírování a tisku, kompaktnější design v porovnání s předchozími modely a snadno ovladatelný panel z ní činí optimální volbu pro uživatele, kteří si chtějí pořídit novou stolní kopírku nebo ji vyměnit za lepší.

Zvýšení produktivity s vyšší rychlostí kopírování a tisku
Zařízení PC-D440 vyhovuje požadavkům programu Energy Star (spotřeba energie v režimu spánku je pouhé 3 W). Výrazně vyšší rychlost kopírování a tisku až 22 kopií/str. za minutu umožňuje rychlé a úsporné kopírování více stran. Díky použití klíčových technologií Canon rovněž nabízí mimořádně rychlý výstup prvního výtisku z režimu spánku a rychlý výstup první kopie za pouhých 9 sekund, a řadí se tak mezi nejvýkonnější zařízení na trhu.

Jednou z hlavních výhod tiskárny PC-D440 je schopnost kopírování vícestránkových dokumentů rychlostí 20 kopií/min pomocí automatického podavače dokumentů; ta zaručuje prakticky stejnou rychlost, jako když kopírujete týž dokument vícekrát za sebou z kopírovací desky.

Součástí standardní výbavy je vestavěná funkce oboustranného tisku umožňující automatický tisk oboustranných dokumentů, která nejen výrazně zrychluje a usnadňuje ruční duplexní tisk, ale přispívá i ke zdokonalení procesu pro tisk brožur. Uživatelé tak mohou vytvářet profesionálněji vyhlížející dokumenty.

Širší použitelnost
Model PC-D440 je navržen pro dosažení co nejlepšího výsledku – disponuje mimo jiné i uživatelsky příjemným panelem pro snadný přístup k praktickým kopírovacím funkcím, jako jsou zmenšení, zvětšení, kopírování 2 na 1 a elektronické třídění, pomocí jednoho tlačítka. Tlačítko pro zrušení úlohy zaručuje plnou funkčnost pro všechny uživatele a ovládání tiskárny je díky němu maximálně snadné.

Zařízení nabízí i funkci Kopie ID karty, jejíž použití je charakteristické pro cestovní ruch a státní správu; pomáhá šetřit čas a papír tím, že umožňuje zkopírovat obě strany průkazu totožnosti nebo malého dokumentu na jednu stranu papíru.

Model PC-D440 bude v Evropě dostupný od února 2010.

Přehled funkcí:
Laserové kopírování a tisk 22 kopií/str. za minutu
Kompaktní prostorově úsporný design
Automatický oboustranný tisk
Rychlý výstup první kopie za 9 s nebo méně
Automatický podavač dokumentů na 35 listů
Žádné čekání díky technologiím pro rychlý výstup prvního výtisku
Kopie ID karty, kopírování 2 na 1, zoom 50–200 % a elektronické třídění
Nízká spotřeba energie – pouze 3 W v režimu spánku
Kazeta vše-v-jednom pro trvale vysokou kvalitu výstupu a úsporný tisk

Dostupnost
Tiskárna PC-D440 bude v České republice dostupná od února 2010.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).