Hlavní navigace

AT Computers začíná prodávat PC s bezplatnou aktualizací operačního systému na Windows 7

[Tisková zpráva] Ostrava, 29. 6. 2009 – Čeští uživatelé PC jsou o krok blíže k novince z dílny Microsoftu, operačnímu systému Windows 7. Společnost AT Computers, druhý největší distributor IT v České republice a na Slovensku, totiž již od konce června 2009 začíná prodávat počítače s operačním systémem Windows Vista Premium nebo Business s možností budoucí bezplatné aktualizace na Windows 7.

Sdílet

Zákazníci tedy získají novou verzi operačního systému Windows po uvedení na trh společností Microsoft, tedy přibližně na přelomu let 2009 a 2010 – a to bez jakýchkoliv dalších nákladů. Nabídka platí pro počítačové sestavy vlastních značek AT Computers: COMFOR, TRILINE, AutoCont a PREMIO. U vybraných sestav bude získání kupónu na Windows 7 ZDARMA, u konfigurova­telných sestav za logistický poplatek pouhých 400 Kč.

„Přicházíme s nabídkou, díky které nebudou muset naši zákazníci za aktualizaci operačního systému na nové Windows 7 zaplatit nadále ani korunu navíc. Windows 7 následně získají, na rozdíl od jiných výrobců, velmi snadno a bez dalších nákladů. Počítače značek COMFOR, TRILINE, AutoCont a PREMIO s touto možností budou k dostání již od 26. června 2009,“ říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

S instalací nového operačního systému či případným zálohováním dat z počítače zákazníkům rádi pomůžou prodejci z prodejních sítí COMFOR, PREMIO, TRILINE i AutoCont.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.