Hlavní navigace

PCinfo® MagicEYE – vydána verze 6.5

[Tisková zpráva] (Ostrava, 7.7.2008) – Společnost FairNet oznámila vydání nové verze systému PCinfo® MagicEYE , programu pro SW a HW audit, správu licencí, evidenci majetku, monitoring uživatelů a vytíženosti PC.

Sdílet

Verze 6.5 přináší množství vylepšení a nových funkcionalit jak v základním programu, tak i v modulu MagicMONITOR. Správcům velkých sítí nabídne možnost intuitivně třídit a spravovat počítače podle lokalit či organizačních jednotek, správci na pobočkách budou mít možnost spravovat pouze „své“ počítače apod. V oblasti monitoringu přibyla ke sledování uživatelských aktivit a využití aplikací také možnost monitorovat vytíženost CPU a RAM na jednotlivých PC, sledovat uživatele pouze v pracovní době (např. pokud užívají notebooky) a další vylepšení.

PCinfo®MagicEYE patří se svými 370 000 prodanými licencemi k nejpoužívanějším nástrojům SW asset managementu v Česku a na Slovensku. Demoverze PCinfo®MagicEYE 6.5 je určena pro 10PC na dobu 30 dní a je k dispozici zdarma na stránkách výrobce www.fairnet.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).