Hlavní navigace

PCS rozšiřuje portfolio produktů o značku Extreme CCTV a chystá se na road show 2009

[Tisková zpráva] Praha 19. března 2009 – Divize Security společnosti PCS spol. s r. o., předního dodavatele bezpečnostních technologií, rozšiřuje svoji nabídku o produkty Extreme CCTV. Rozšíření portfolia je důsledkem akvizice skupiny Extreme CCTV společností Bosch Security Systems.

Sdílet

Produkty Extreme CCTV zahrnují integrované kamery den/noc s aktivním osvětlením a odolná video zařízení určené k nasazení v extrémním prostředí, které jsou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů od malých, až po ty největší objekty, jakými jsou například letiště a průmyslové či armádní prostory. Jejich hlavní funkcí je prevence kriminality, identifikace osob a objektů, zajištění bezpečnosti pracovníků a obsluhy strojních zařízení, dohled nad technologickými procesy a sledování dopravních situací.

Rozsáhlý sortiment pokrývá následující oblasti unikátních produktů, z nichž každá je nejvhodnějším řešením pro široký rozsah aplikací:

  • Bosch Extreme CCTV – Řada produktů navržených pro pořizování obrazu v nejnáročnějších podmínkách, včetně extrémních rozsahů teplot, prostředí se slabým osvětlením, neosvětlených prostředích, korozivního ovzduší, ovzduší obsahujícího těkavé látky a oblastí, kde může dojít k fyzickému poškození produktu.
  • Osvětlení Bosch Derwent – Řada osvětlovacích jednotek Bosch Derwent je řešením osvětlení infračerveným a bílým světlem pro bezpečnostní systémy. Zahrnuje technicky nejvyspělejší osvětlovací produkty pro systémy průmyslové televize CCTV, které jsou v současné době na trhu dostupné.

V souvislosti s uvedením novinek se společnost chystá také na každoroční road show. Letošní ročník zahrne prezentace kamerových systémů (CCTV), ozvučení (PA – Public Address), elektronických požárních systémů (EPS) a přístupových systémů (ACS – Access Control Systems). Připravené přednášky budou obsahovat dle velikosti aplikací přehledně řazené informace o novinkách v jednotlivých odvětvích. Prezentace budou mít částečně charakter workshopu, některá zařízení si návštěvníci budou moci prohlédnout v provozu in natura.

  • Z oboru CCTV budou představena analogová, hybridní a IP řešení firem Bosch a Pelco včetně softwaru.
  • V oboru PA se návštěvníci seznámí s novou produktovou řadou v portfoliu PCS – Baldwin Boxall, s novinkami v sortimentu Bosch a zařízením z vývoje PCS – MP3000.
  • Z oboru EPS bude předvedena ústředna BOSCH FPA5000 a její nejnovější příslušenství.
  • Z oboru ACS budou prezentovány novinky z oblasti biometrie – docházková sada s terminálem nebo snímače oční duhovky.

Road show se uskuteční v následujících městech:
Plzeň – 6. dubna 2009 I Hotel YORK
Ústí nad Labem – 7. dubna 2009 I Best Western Hotel Vladimír
Pardubice – 8. dubna 2009 I Hotel EURO Pardubice
České Budějovice – 15. dubna 2009 I Hotel GOMEL
Brno – 16. dubna 2009 I Hotel Velká Klajdovka
Olomouc – 17. dubna 2009 I Hotel Flora
Ostrava – 21. dubna 2009 I Hotel ATOM
Bratislava – 27. dubna 2009 I Hotel Medium
Banská Bystrica – 28. dubna 2009 I Hotel LUX
Košice – 30. dubna 2009 I Hotel BANKOV

Bližší informace naleznete na www.pcs.cz/security nebo www.pcs.sk/security

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).