Hlavní navigace

PCS zahajuje spolupráci s Alperg Communications

[Tisková zpráva] Praha 24. dubna 2008 – Skupina PCS, přední český distributor bezpečnostních technologií a výrobce softwaru, si vybrala agenturu Alperg Communications k zajištění služeb v oblasti public relations. Hlavním cílem spolupráce je zastřešení komunikace jednotlivých divizí skupiny PCS a posílení jejího brandu i jednotlivých produktů.

Sdílet

„Naším cílem je zvýšit obecné povědomí o skupině PCS včetně komunikace našich jednotlivých divizí. Chceme se orientovat na média, která dokáží oslovit další segmenty trhu včetně státní správy a samosprávy a využívat komunikační nástroje, které agentura ve svém portfoliu nabízí. Agenturu Alperg Communications jsme si vybrali na základě doporučení a očekáváme využití jejich zkušeností z oboru informačních technologií,“ uvádí Jan Vančura, ředitel společnosti PCS.

„Jsme potěšeni, že můžeme být partnerem respektované společnosti v oblasti bezpečnosti. Věříme, že naše bohaté zkušenosti z tohoto oboru přispějí k růstu PCS a posilování jejího image a naše spolupráce bude pro klienta dlouhodobým přínosem,“ říká Petr Jedlička, jednatel agentury Alperg Communications.

Skupina PCS
Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů. Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat přesahuje 250 milionů Kč (2007). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Blansku a Bratislavě. Více informací najdete na www.pcs.cz a www.pcs.sk.

Alperg Communications
Alperg Communications se na trhu PR agentur etabluje druhým rokem a svým klientům poskytuje full servis v oblasti komunikace, veřejných vztahů a public affairs. Alperg má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním služeb pro české i nadnárodní klienty z oblasti financí, dopravy, informačních technologií a výroby. Více informací najdete na www.alperg.cz .