Hlavní navigace

PD Trigger: SNMP Trap sepne výstup, odešle SMS

[Tisková zpráva] PD Trigger je Win aplikace, která reaguje na SNMP Trapy s alarmovými zprávami. Reakce na alarmy se konfigurují podobně, jako pravidla na zpracování emailu. K dispozici je varovné okno, spouštění aplikací, sepnutí výstupu nebo odeslání SMS přes GSM modem.

Sdílet

HW group s.r.o. výrobce produktů pro dohled nejen v IT z České republiky představuje svůj softwarový produkt, který spolupracuje s produkty Poseidon a Damocles, postavenými na SNMP.

Použitím PD Trigger se uživatel může vyhnout nasazení složitého komplexního SNMP NMS, pokud mu stačí jednoduché reakce na přijaté alarmy. Základní verze do 5 pravidel, je zdarma ke stažení na stránkách HW group. Komerční verze verze pracují až se 100 pravidly.

PD Trigger umožňuje šetřit náklady malým a středním firmám, pro které je NMS (Network Monitoring Systém) zbytečně drahý na údržbu, ale přesto chtějí zajistit distribuci informací. Například SMS varování o problému vysoké teploty a výpadku napájení na mobilní telefon správce sítě a majitele objektu, stejně jako rozsvícené varovné světlo u ostrahy objektu.

HW group s.r.o. je dynamická firma z České republiky, od roku 2000 vyrábí a prodává produkty v oblasti síťových technologií. Produktové portfolio firmy je zaměřeno na měření a sběr dat. Přibližně 60 % produkce je určeno pro trh EU, 30 % export mimo EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).