Hlavní navigace

Pe3ny Net zavádějí internetovou telefonii (VoIP)

[Tisková zpráva] PRAHA, 15. května 2006 – Dnešním dnem zahajuje společnost Pe3ny Net komerční provoz telefonní služby 3Phone. Tato služba hodlá prorazit výhodnými telefonními poplatky, hovory zdarma v rámci desítkou přátelských sítí* a poskytováním bezplatných nadstandardních služeb. Nadstandardní služby budou představovat přesměrování hovoru či on-line přístup k detailnímu telefonnímu účtu na portálu 3Phone (sip.petriny.net).

Sdílet

„Věřím, že zákazníky oslovíme cenovou politikou služby 3Phone, která přináší aktivaci, paušál a volání zdarma, stejně tak i příznivé sazby pro volání do všech telefonních sítí „ říká Martin Kříha ze společnosti Pe3ny Net a dodává „Jsem přesvědčen, že zákazníci kromě cen ocení i online přístup k výpisu jednotlivých hovorů přes webové rozhraní “

Pe3ny Net.s.r.o. si za telefonní služby v rámci sítě (ať už vlastní nebo přátelské) nic neúčtují. Díky tomuto kroku budou moci zákazníci nové služby volat v rámci sítě 3Phone (a v přátelských sítí) opravdu bezplatně. Hovory do pevných sítí v ČR přijdou zákazníka na 1 korunu a jsou účtované po minutách. Do mobilních sítí v ČR cena hovoru činí 4,50 Kč s tarifikací 60 + 30 (1. minuta a poté po půl minutě).

Dobíjení služby 3Phone je řešeno kreditem. Minimální dobíjecí částka je 50 Kč a je zákazníkovi po zaplacení navýšena přímo v systému. Kredit v hodnotě 50, 100, 200, 500, 1000 a 2000 Kč je k zakoupení v eShopu společnosti. V nabídce eShopu samozřejmě nechybí ani USB sluchátka společně s portfoliem USB a SIP telefonů a SIP brán pro analogové telefony..

* Mezi přátelské sítě patří např.: VOIPEX (IPEX s.r.o.), CESNET, ha-vel voice a.s, LAM Plus s.r.o. FAYN.CZ, s.r.o. nebo MATTES AD, s.r.o. (síť 802.cz)

**Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).