Hlavní navigace

Peklo s princeznou v exkluzivní TV premiéře již 11. března na Film+

[Tisková zpráva] V předstihu před ostatními televizními stanicemi budou moci diváci filmového kanálu Film+ vidět pohádkovou komedii Peklo s princeznou s Jiřím Mádlem a Terezou Voříškovou.

Sdílet

Praha, 24. února 2010 – Již téměř 1,5 milionu předplatitelů filmového kanálu Film+ se může těšit na čtvrtek 11. března, kdy v hlavním večerním čase od 20.25 budou moci poprvé na televizních obrazovkách sledovat film Peklo s princeznou. Pohádka, kterou od jejího uvedení v lednu 2009 vidělo v kinech 270 tisíc diváků, se zařadila mezi tři nejnavštěvovanější filmy minulého roku. Film+ uvádí snímek v exkluzivní televizní premiéře pro Česko a Slovensko.

Peklo s princeznou boduje u diváků i skvělým obsazením hlavních rolí. Jiří Mádl dodává postavě prince Jeronýma bezprostřednost a princezna Aneta v podání momentálně nejobsazovanější české herečky Terezy Voříškové okouzluje půvabem. Tvůrci pohádky s komediální nadsázkou zakomponovali do děje všechny klasické pohádkové atributy, jako jsou čerti, princezna, princ a jejich láska či nebezpečí.

„Chceme našim divákům stále častěji nabízet exkluzivní zážitky i z domácí produkce a Peklo s princeznou do této koncepce dokonale zapadá. Také díky tomu roste zájem diváků o Film+. Dle výsledků měření sledovanosti v posledním čtvrtletí loňského roku náš kanál sledovalo více než 500 tisíc diváků týdně,“ vysvětluje Erika Luzsicza, ředitelka IKO Cable. Nejde přitom o jedinou exkluzivní premiéru v nadcházejícím měsíci; diváci se mohou těšit například na historické drama Vévodkyně s Keirou Knightleyovou a Ralphem Fiennesem, které poběží v exkluzivní televizní premiéře na Film+ už 4. března od 20.25.

Anotace filmu:
Peklo s princeznou
Režie: Miroslav Šmídmajer
Hrají: Jiří Mádl, Tereza Voříšková, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Filip Blažek, Miroslav Táborský, Jiří Pecha

Princezna Aneta se nechce vdávat – a už vůbec ne za nešikovného prince Jeronýma ze sousední země, kterému byla jako dítě zaslíbena výměnou za vojenskou ochranu království před výbojnými nájezdy. Král Leopold by rád dceru uchránil před nechtěným sňatkem, ale nemůže porušit královský slib. Zrušení svatby by znamenalo válku s mocným vojevůdcem, králem Bedřichem. A tak Leopold vymyslí velkolepou lest: pošle sousedovi zprávu, že se o princeznu uchází sám Lucifer. Netuší však, jakou lavinu nepředvídatelných okolností spustí: že vyvolá nejen hněv pekla, ale hlavně Muribany, žárlivé nevěsty samého Lucifera…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).