Hlavní navigace

Pelíšky slavných na TV Barrandov lifestylový cyklus startuje v sobotu večer

[Tisková zpráva] Praha, 31. 3. 2009 - Kde se slavní cítí jako doma? Na tuto otázku hledá odpověď lifestylový cyklus Pelíšky slavných, který vysílá TV Barrandov od soboty 4. dubna 2009 večer.

Sdílet

Desetiminutový magazín ukazuje atraktivní zákoutí, svérázné předměty a individuální životní styl českých celebrit. Odhaluje dosud tajná místa, kde slavní odpočívají, kde tvoří a co je obklopuje.

První série má 12 dílů a v dubnu 2009 představuje české hudební hvězdy František Soukup – syn slavných rodičů Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa nechá nehlédnout do malostranského bytu, v němž skáče po schodech a spí 3 roky v jednom pyžamu. V díle, odehrávajícím se ve starobylém paláci s kaplí, účinkuje také populární skupina Nightwork s Jakubem Prachařem a Vojtou Dykem.

Gába Aldhába – finalistka soutěže „Česko hledá Superstar“ žije hudbou a natáčením písniček. Její pelíšek proto najdeme v hudebním studiu, ve kterém i spí. Co skrývá Gába Aldhába ve skříni? Uvidíte ve druhém díle Pelíšků slavných.

Sámer Issa – pronikli jsme se do ložnice idolu dívčích srdcí! Víte, že Sámer Issa má 50 párů bot? Co prozradí Sámerův deník, který si čte před spaním? A na co vidí přímo z postele? Dozvíte se ve třetím díle Pelíšků slavných.

Helena Zeťová – nás provede srubem na Valašsku a prozradí, že spí úplně nahá. Atmosféru rozproudí panák slivovice a dočkáme se velkolepé moravské hostiny. Co chutná Heleně nejvíc? Dalamánky plněné slaninou!

V květnu se kamera podívá do pelíšků herečky Kláry Jandové, moderátora Tomáše Krejčíře, zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové a zpěváka Petra Bendeho. Červnové díly pak poodhalí tajná místa zpěvačky Lucie Bílé, ředitele pražské zoo Petra Fejka, herce Saši Rašilova a skupiny Divokej Bill.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).