Hlavní navigace

Pelíšky slavných na TV Barrandov lifestylový cyklus startuje v sobotu večer

[Tisková zpráva] Praha, 31. 3. 2009 - Kde se slavní cítí jako doma? Na tuto otázku hledá odpověď lifestylový cyklus Pelíšky slavných, který vysílá TV Barrandov od soboty 4. dubna 2009 večer.
1. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Desetiminutový magazín ukazuje atraktivní zákoutí, svérázné předměty a individuální životní styl českých celebrit. Odhaluje dosud tajná místa, kde slavní odpočívají, kde tvoří a co je obklopuje.

První série má 12 dílů a v dubnu 2009 představuje české hudební hvězdy František Soukup – syn slavných rodičů Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa nechá nehlédnout do malostranského bytu, v němž skáče po schodech a spí 3 roky v jednom pyžamu. V díle, odehrávajícím se ve starobylém paláci s kaplí, účinkuje také populární skupina Nightwork s Jakubem Prachařem a Vojtou Dykem.

Gába Aldhába – finalistka soutěže „Česko hledá Superstar“ žije hudbou a natáčením písniček. Její pelíšek proto najdeme v hudebním studiu, ve kterém i spí. Co skrývá Gába Aldhába ve skříni? Uvidíte ve druhém díle Pelíšků slavných.

Sámer Issa – pronikli jsme se do ložnice idolu dívčích srdcí! Víte, že Sámer Issa má 50 párů bot? Co prozradí Sámerův deník, který si čte před spaním? A na co vidí přímo z postele? Dozvíte se ve třetím díle Pelíšků slavných.

Helena Zeťová – nás provede srubem na Valašsku a prozradí, že spí úplně nahá. Atmosféru rozproudí panák slivovice a dočkáme se velkolepé moravské hostiny. Co chutná Heleně nejvíc? Dalamánky plněné slaninou!

V květnu se kamera podívá do pelíšků herečky Kláry Jandové, moderátora Tomáše Krejčíře, zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové a zpěváka Petra Bendeho. Červnové díly pak poodhalí tajná místa zpěvačky Lucie Bílé, ředitele pražské zoo Petra Fejka, herce Saši Rašilova a skupiny Divokej Bill.