Hlavní navigace

Pelíšky slavných slaví návrat

[Tisková zpráva] Praha, 3. 9. 2009 - Magazín Pelíšky slavných, třetí nejúspěšnější pořad vlastní tvorby TV Barrandov od začátku měření peoplemetry, se v sobotu 5. září 2009 vrátí na obrazovku sérií nových dílů.

Sdílet

Pelíšky slavných je český televizní magazín podle námětu Janise Sidovského. Obsah tvoří sonda do soukromí slavných osobností, které představují místa, kde se cítí jako doma. Pelíšky slavných ukazují atraktivní zákoutí, svérázné předměty a individuální životní styl českých celebrit. Odhalují dosud tajná místa, kde slavní odpočívají, kde tvoří a co je obklopuje. Magazín Pelíšky slavných nehledá senzace, je kvalitním zaostřením na životní styl současných idolů a legend české společnosti.

První série, v níž účinkovali například Petr Fejk, Lucie Bílá nebo Saša Rašilov, dosáhla na TV Barrandov share až 2,98% (zdroj ATO-Mediaresearch)

Druhá série startuje na TV Barrandov v sobotu 5. září 2009 ve 20:05 a odhalí tentokrát pelíšek Báry Nesvadbové, Marka Ztraceného, Vojty Dyka, Tomáše Kluse nebo skupiny Toxique. Magazín bude k vidění na TV Barrandov každou sobotu večer. Moderátorkou pořadu je Gábina Goldová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).