Hlavní navigace

Peníze.cz kupuje internetový podnikatel Jan Václav Čep

[Tisková zpráva] Jan Václav Čep kupuje finanční server Peníze.cz, jenž patří k nejvýznamnějším online oborovým médiím na českém internetu. Transakce se pohybuje v řádu několika miliónů korun, konkrétní výše zaplacené částky je standardně předmětem obchodního tajemství vyplývajícího z uzavřené smlouvy.

Sdílet

„Investice do internetového projektu je jako každá jiná. To znamená, že v nejbližší době bude proveden důkladný audit, jehož výsledky budou určující pro stanovení strategie rozvoje na nejbližší období. Hlavním cílem je samozřejmě zvýšit návštěvnost a udělat obsah serveru ještě přitažlivějším,“ říká Jan Václav Čep, nový majitel serveru Peníze.cz. „Obchodní spolupráce se současnými klienty serveru nebude nijak narušena,“ dodává Čep.

Jan Václav Čep dříve působil ve vedoucích manažerských pozicích, několik let vedl českou pobočku mezinárodní online komunikační agentury Beyond Interactive a byl aktivní na slovenském a ruském trhu.

V současnosti usiluje o nákup dalších internetových projektů, konkrétní informace budou vzhledem k probíhajícím jednáním zveřejněny v nejbližších týdnech. Aktivity Jana Václava Čepa se neomezují pouze na Česko. Již je činný v několika online projektech na Slovensku a v Rusku, a jedná na těchto trzích o dalších investicích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).