Hlavní navigace

Peníze pod kontrolou s Madatidal

[Tisková zpráva] Trápí vás nepořádek v osobních nebo rodinných penězích nebo prostě jen chcete mít lepší přehled o toku vašich finančních prostředků? Nově spuštěná webová aplikace Madatidal (Má dáti - dal) společnosti Pagina vám umožní jednoduše zapisovat, třídit a prohlížet vaše příjmy a výdaje odkudkoliv. A pozor - Madatidal je k dispozici zdarma!

Sdílet

Evidence výdajů s Madatidal vám pomůže ušetřit
Zjistěte například, kolik jednotliví členové vaší domácnosti utrácejí za telefon nebo si porovnejte výdaje za elektřinu letos a vloni. Milujete jídlo? Pak se v Madatidal podívejte, co vás minulý měsíc stály návštěvy vaší oblíbené restaurace.

Díky tomu, že Madatidal je webová aplikace, domácí či osobní účetnictví máte k dispozici na jakémkoliv počítači, ať jste doma nebo v práci. Není třeba žádné počítačové vzdělání, nemusíte totiž nic instalovat. Vaše data jsou i přesto zabezpečena: adresu vašeho účtu a heslo znáte jen vy.

Vedení vašeho účetnictví může být i zábavné
„Málokdo má chuť vést si své domácí účetnictví. Přitom ale přehled o svých financích chceme mít všichni. Zadání pro vývojový tým proto bylo jednoznačné: vytvořit jednoduchý nástroj, se kterým bude radost pracovat a ke kterému budete mít přístup z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu“ říká Jiří Hofman ze společnosti Pagina, která Madatidal provozuje. „Ohlasy uživatelů nám potvrzují, že Madatidal se nemusíte učit a zvládne jej kdokoliv bez ohledu na věk.“

„Vytvořit jednoduchý nástroj, postavený na myšlence co nejsnadnější evidence peněžních toků v domácnosti, bylo pro nás hlavní motivací. Nechtěli jsme nabídnout aplikaci plnou funkcí, ale ukázat lidem, že prosté vedení příjmů a výdajů je nejen užitečné, ale může být i příjemné.“ říká designer vývojového týmu Madatidal.

A vedoucí celého projektu k tomu dodává „Získáváním poznatků z používání aplikace chceme evidenci dále zjednodušovat a nabídnout lidem více možností, odkud své domácí účetnictví budou moci spravovat.“

Získejte nad vašimi penězi kontrolu a založte si zdarma účet na www.madatidal.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).