Hlavní navigace

Penzijní reforma tématem Leaders Clubu Z1

[Tisková zpráva] PRAHA (10. března 2009) – Exkluzivní Leaders Club zpravodajské televize Z1 se v dalším vydání zaměří na penzijní reformu a důchodové připojištění. Hosty diskuse budou Petr Beneš, viceprezident Asociace penzijních fondů ČR (APF ČR), Vladimír Bezděk, ředitel Penzijního fondu AEGON, Michal Doktor, člen rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny a Jaroslav Šulc z Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS).

Sdílet

Penzijní připojištění čeká změna, ale na reformu důchodového systému se stále čeká. Jak dlouho může stát vyplácet důchody všem? Nejen na to se hostů Leaders Clubu zeptá moderátor Jan Němec.

Petr Beneš, viceprezident APF ČR a generální ředitel ČSOB Penzijní fond Stabilita, Vladimír Bezděk, generální ředitel AEGON Penzijní fond a bývalý šéf týmu, který připravoval návrh důchodové reformy, Michal Doktor, člen rozpočtového výboru PS PČR za ODS, a Jaroslav Šulc, specialista na problematiku důchodů a sociálního pojištění ČMKOS, analyzují mimo jiné možná rizika penzijního spoření u soukromých fondů a budoucnost českého důchodového systému ve srovnání se Slovenskem a Maďarskem, kde penzijní reformy provedli, v současnosti však řeší jejich problémy.

Osmé vydání hodinového pořadu Leaders Club vysílá Z1 ve středu, 11. března ve 21:05. Záznam diskuse bude možné najít na internetové adrese www.z1tv.cz v sekci Archiv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).