Hlavní navigace

PEPRNET.CZ v novém aneb dramatická proměna

[Tisková zpráva] Praha, dne 23. října 2008 - Společenský server PEPRNET.CZ představuje dnes svůj nový kabát. Po téměř 3 letech fungování společenského serveru PEPRNET.CZ dochází k významným změnám v oblasti designu, struktury magazínů i samotné funkčnosti. Nový PEPRNET.CZ nabídne ještě více možností pro realizaci amatérských literárních tvůrců. Křest nového magazínu proběhne dnes na PEPRNET HOTPARTY, na které vystoupí i skvělý LORD BISHOP.

Sdílet

PEPRNET.cz je unikátní a ryze český projekt. Mezi čtenáře patří lidé všech věkových kategorií, od 16 do 69 let. Jeho hlavním cílem je postupná změna myšlení a chování společnosti, která povede od konzumního způsobu života u televize a bezduchých stříleček na počítači, k aktivnímu životu plnému zajímavých informací, nečekaných her a nových přátel. Nejviditelnější částí projektu je internetový life-style magazín www.peprnet.cz a sekce pro píšící amatéry.

„Nový design společenského magazínu byl vytvořen na základě potřeb a požadavků uživatelů-peprníků a pravidelných čtenářů PEPRNETu. Věříme, že nový design, funkční prvky i rubriky uspokojí nároky peprníků a přilákají další čtenáře. Zakládáme si na původním a zajímavém obsahu, který uspokojí čtenáře ve všech koutech České republiky. Věnujeme pozornost regionálním zprávám a pravidelné čtenáře a přispěvovatele máme i z nejrůznějších koutů světa. Jedinečnou novinkou je také MMS služba on-line, která registrovaným peprníkům umožňuje prostřednictvím telefonu odeslat MMS přímo na server do rubriky PEPRTUBE,“ představuje novou koncepci Silvie Horáková, výkonná ředitelka PEPRNET.CZ.

Fanoušci jsou dnes srdečně zváni do DISCOCLUBU PACHA v Praze. Od 20 hod. začíná bohatý program. Hvězdou večera a kmotrem nového PEPRNETu je hudební umělec Lord Bishop. Za asistence Luboše Rafaje, komisaře agentury Dobrý den, proběhne pikantní pokus o rekord v počtu rozžvýkání kuliček zeleného pepře.

Součástí večera je i dražba zajímavých předmětů, které věnovaly hvězdy českého šoubiznisu. Mezi draženými předměty jsou originální fotografie, kouzelnická sada s podpisem Pavla Kožíška, domácí potřeby manželů Sobotových, čerstvé a nevydané CD Maxim Turbulenc, originální obrazy od F.R.Čecha nebo Rumena Sazdova a plavky missky Renaty Langmannové z finále České Miss 2006. Vydražená částka bude předána na podporu dětí s popáleninami, občanskému sdružení organizaci Bolíto, která byla založena v roce 2003 při FN Vinohrady. Smyslem práce mnoha dobrovolníků je pomoci dětem s popáleninami překonávat jejich těžký životní úděl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).