Hlavní navigace

Pepsi dodává osvěžující obsah do Ovi Obchodu

[Tisková zpráva] Ovi Obchod nabízí světově nejpopulárnější aplikace a hry ve svém letním fotbalovém kanálu

Sdílet

Praha, 27. dubna 2010 – Nokia oznámila spuštění fotbalového kanálu v Ovi Obchodu. Nabízí zde exkluzivní obsah od společnosti Pepsi, stejně jako zábavu, aplikace a informace od světově nejuznávanějších poskytovatelů fotbalového obsahu. Kanál využívá globální dosah Ovi Obchodu, aby nabídl všem fotbalovým fanouškům Nokia po celém světě nejjednodušší způsob pro získání nejpopulárnějšího a nejvíce osvěžujícího mobilního obsahu s fotbalovou tématikou.

Fotbalový kanál Ovi Obchodu je nejlepší místo pro fotbalové fandy, kteří zde najdou nejpopulárnější aplikace a hry s možností rychlého přizpůsobení a aktualizace ve svém mobilním telefonu Nokia.

Součástí fotbalové nabídky Ovi se stane i charitativní fotbalová hymna od Pepsi ‚Oh Afrika‘, která bude v prodeji na Ovi Music Store. Singl nazpíval populární zpěvák Akon, který byl šestkrát nominován na ceny Grammy, spolu s Kery Hilsonovou, sborem Soweto Gospel a šestnácti mladými zpěváky z celého světa. Singl je soundtrackem pro fotbalovou kampaň 2010 společnosti Pepsi. Kromě toho budou na domácí stránce Pepsi na www.ovi.com k dispozici zdarma témata a tapety Pepsi s fotbalovou tématikou.

„Unikátní obsah Pepsi v kombinaci s bezkonkurenčním globálním dosahem společnosti Nokia nabízí fotbalovým fanouškům po celém světě zapojit se do letošního skvělého fotbalového léta bez ohledu na to, kde jsou,” řekl Marco Argenti, viceprezident a globální manažer mediální divize společnosti Nokia. „Fotbalová nabídka Ovi Obchodu nabízí vášnivým fotbalovým fanouškům okamžitý přístup ke zprávám, aplikacím, hrám a stále se rozšiřujícímu výběru personalizovaného obsahu předních světových týmů."

Claudia Lagunasová, ředitelka digitálních a nových médií, PepsiCo International, poznamenala: „Práce se společností Nokia nám umožňuje spojení a komunikaci s celosvětovou mobilní komunitou. Ovi Obchod nabízí vzrušující nový kanál, jehož využitím můžeme zprostředkovat náš fotbalový obsah miliónům fotbalových fanoušků po celém světě."

Dnes se také zahajuje soutěž Nokia Skill Dribbler, která dává všem mobilním hráčům šanci vyhrát životní cestu pro dva na legendární zápas ‚El Clasico‘ v Barceloně. Chcete-li zvítězit, musíte předvést své hráčské fotbalové dovednosti a udržet kontrolu nad míčem tak dlouho, abyste nasbírali dostatek bodů. Vítězové týdenních kol dostanou tričko podepsané některým z nejlepších světových fotbalistů a také mobilní telefon Nokia N97 mini. Nejúspěšnější hráč se pak vydá na cestu do Barcelony. Hru Skill Dribbler začněte hrát na www.ovi.com.

Na fotbalovém kanálu v Ovi Obchodu kromě Pepsi obsahu najdete dlouhý seznam dalšího obsahu věnovaného fotbalovému létu 2010. Ať už sledujete novinky ze soutěží a turnajů nebo si personalizujete mobil, fotbal je mnohem zábavnější, když jste součástí akce. K dispozici bude například tento obsah, který vás stáhne do děje:

Great Goals
Ať jste fanouškem Brazílie, Anglie nebo prostě špičkového fotbalu, aplikace Great Goals vás naláká na řadu bezplatných audio a video nahrávek ke stažení, věnovaných skvělým gólům, které vsítili špičkoví hráči.

Fotbalové aktualizace a novinky
Bez ohledu na to, kde právě jste, prostě sledovat každý zápas turnaje. Přesto můžete být stále informováni o všech novinkách. Fotbalové novinky a aktualizace jsou dostupné z největších fotbalových portálů na světě. Portály Livemobile Football, ESPN Soccernet a Goal.com jsou dostupné jako bezplatné aplikace, které vám přinesou vždy aktuální informace z celého světa, nejdůležitější novinky i záběry a rekapitulace ze zápasů všech hlavních světových soutěží a mnoho dalších informací.

Hry
Vyzkoušejte si nejnovější mobilní fotbalové hry a vyhrajte pohár pro vaši zemi. Mezi hrami jsou tituly Real Football 2010 a Real Football Manager 2010 od společnosti Gameloft, porazit všechny ostatní pak můžete ve hře budoucnosti Speedhero Multisport a v nabídce najdete i fotbalové hry od společnosti EA Sports.

Touchnote
Obrázek vydá za tisíc slov a připomenout ostatním že jste je porazili je prostě báječné. Můžete to udělat pomocí aplikace Touchnote – ta vytvoří jedním kliknutím z pořízené fotografie papírovou pohlednici.

Sociální sítě
Ať už míříte do Jižní Afriky nebo jen jdete po ulici do místního baru, zůstaňte v kontaktu s přáteli a rodinou, aby věděli, kde budete sledovat zápas. Podělte se o své fotbalové zkušenosti s fanoušky doma, komentujte hru, zveřejněte multimédia a zjistěte, kde jsou nejbližší párty. Sociální sítě jako Nimbuzz a Buddycloud vám snadno pomohou sdílet zážitky z přístrojů Nokia.

Ovi Mapy
Nenechte si ujít zápas, protože jste se ztratili. Použijte nové Ovi Mapy s bezplatnou pěší a automobilovou navigací, které jsou dostupné pro chytré telefony Nokia. Mapy vám pomohou najít cestu na stadion, do baru či parku nebo prostě tam, kde chcete sledovat zápas. Po něm si pak najděte nejlepší místní památky, restaurace, hotely nebo akce bez ohledu na to, kde právě jste. Potřebné informace vám podají průvodce Lonely Planet a Michelin, které jsou bezplatně distribuované spolu s Ovi Mapami. Pro stažení Ovi Map navštivte store.ovi.com.

O společnosti Nokia
Společnost Nokia podporuje vzájemnou komunikaci a spojování lidí. Kombinuje pokročilé technologie s personalizovanými službami, které umožňují lidem zůstat blízko tomu, na čem jim záleží. Každý den se více než 1,2 miliardy lidí navzájem spojuje prostřednictvím zařízení od společnosti Nokia – od mobilních telefonů, přes pokročilé chytré telefony až po vysoce výkonné mobilní počítače. V současné době společnost Nokia prostřednictvím portálu Ovi (www.ovi.com) integruje své přístroje s inovativními službami, jako jsou hudba, mapy, aplikace, e-mail a mnohé další. Dceřiná společnost NAVTEQ je celosvětovým lídrem v oblasti digitálních map a navigačních služeb a společnost Nokia Siemens Networks je globálním poskytovatelem vybavení, služeb a řešení pro komunikační sítě.