Hlavní navigace

Perfektní chladící řešení zajišťuje extrémní výkon

[Tisková zpráva] Základní deska ASUS M3N-HT Deluxe/Mempipe s technologií ASUS Cool Mempipe snižuje teplotu paměti až o 10 °C

Sdílet

Praha 22. května 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh novou základní desku M3N-HT Deluxe/Mempipe. Tato výkonná základní deska obsahuje důmyslnou technologii Cool Mempipe, unikátní chladící technologii pro extrémní výkon, která bude pro společnost ASUS brzy celosvětově patentována. Základní deska M3N-HT Deluxe/Mempipe je osazena čipovou sadou SLI NVIDIA nForce 780a a nejnovějšími grafickými technologiemi 3-way SLI a Hybrid SLI, disponuje také revoluční konstrukcí chlazení a uživatelsky přívětivými funkcemi jako ASUS Express Gate, čímž se stává zajímavou základní deskou pro platformu AMD.

O 10°C chladnější s exkluzivní technologií Mempipe
Pro uživatele, kteří touží po absolutním výkonu se současně tichým provozem, nabízí exkluzivní technologie ASUS Cool Mempipe snížení teploty paměti až o 10 °C v případě vodního chlazení a až o 5 °C v případě chlazení vzduchem, což zajišťuje mnohem spolehlivější pracovní prostředí. Toto revoluční chlazení paměti pomocí tepelných trubic účinně odvádí teplo generované paměťovými čipy do tepelné nádrže, umístěné poblíž zadních IO portů, odkud je odváděno pomocí vzdušných proudů vznikajících uvnitř systému.

Delší životnost a vyšší účinnost s 8+2fázovou konstrukcí napájení
Hlavním faktorem, který ovlivňuje výkonnost základní desky, je konstrukce jejího napájení. Revoluční 8+2fázová konstrukce napájení poskytuje základní desce M3N-HT Deluxe/mempipe 94% energetickou účinnost. 2 fáze jsou vyhrazeny ovladači integrované paměti a pro sběrnici HT, což zaručuje stabilní a spolehlivé napájení jak procesoru, tak paměti, a to pod jakýmkoliv zatížením. Delší životnosti komponent a nižších energetických ztrát je dosaženo použitím velmi kvalitních součástek, které zahrnují například MOSFET s nízkým RDS (on) pro minimální ztráty při spínání a nižší teplotou, tlumivky s feritovým jádrem s nižšími hysterezními ztrátami.

Okamžitý přístup k internetu bez spouštění Windows
Kromě výkonu klade společnost ASUS velký důraz také na uživatelsky přívětivé prvky. Za pouhých 5 vteřin umožní technologie ASUS Express Gate uživatelům okamžitý přístup na internet bez nutnosti spouštět Windows nebo přistupovat k pevnému disku. S touto praktickou funkcí budou uživatelé moci přistupovat ke službám Skype, IM, YouTube, pracovat s e-maily a stahovat či sdílet data kdykoliv a kdekoliv budou chtít.