Hlavní navigace

Tereza Pergnerová zítra poprvé v Ordinaci v růžové zahradě 2

[Tisková zpráva] Ordinace v růžové zahradě 2 se ve čtvrtek v posledním díle této sezóny rozloučí ve velkém stylu. V Kamenici se totiž konečně objeví Marcela Rosická v podání Terezy Pergnerové a jako nezodpovědná a nezralá matka malého Toníka způsobí nejenom jemu, ale i Zdeně Tiché, která se o Tondu stará, velké starosti.

Sdílet

Praha, 15. června 2011 – Ve čtvrtek 16. června 2011 poznají fanoušci populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 již několikrát v ději zmiňovanou postavu alkoholičky, podvodnice a lhářky Marcely Rosické, kterou ztvární Tereza Pergnerová. Marcela Rosická je biologická matka malého Toníka Rosického, o kterého se stará Zdena Tichá v podání oblíbené herečky Dany Morávkové. Po návratu z vězení svým nezodpovědným přístupem k životu připraví malému Toníkovi a Zdeně ještě spoustu nelehkých situací. Podaří se jí vzbudit důvěru sociálního odboru i soucit Zdeny a Davida Suchého? Bude mít tento příběh vliv na jejich vztah? A co bude s Toníkem, Marcelou, Zdenou a Davidem dál?

Zítra se zaměstnanci nemocnice na příkaz ředitele Hofmana shromáždí v aule urgentního příjmu.

Čeká je loučení před uzavřením nemocnice. Bude skutečně konec kamenické nemocnice?

Terezu Pergnerovou, která skvěle ztvárňuje Marcelu Rosickou, znají diváci hlavně jako moderátorku. Moderovala v několika rádiích, ale i úspěšnou hudební hitparádu televize Nova Eso či reality show Vyvolení. Momentálně se kromě natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 věnuje svým dvěma dětem, Samuelovi a Nathalii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).