Hlavní navigace

Perla designu ASUS SDRW-0806T-D

[Tisková zpráva]

Sdílet

Perla designu ASUS SDRW-0806T-D

Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), celosvětový přední výrobce výkonných optických mechanik, dnes oznámila uvedení nové externí štíhlé optické DVD±R/RW mechaniky SDRW-0806T-D. Díky pohotovostní hmotnosti 360 g je ASUS SDRW-0806T-D snadno přenosná a je tedy dokonalým prostředkem pro ukládání dat nebo přehrávání multimédií kdekoli a kdykoli. Je ideálním řešením pro domácí uživatele, stejně jako pro obchodníky na cestách. Tento nástroj pro každodenní ukládání dat navíc potěší i vaše oko speciálním designem, imitujícím formu na výrobu disků. SDRW-0806T-D umožňuje rychlé ukládání dat 8X DVD±R, 2,4X DVD+R (Double Layer), 6X DVD-RW, 8X DVD+RW, 24X CD-R, 24X CD-RW i rychlý přístup k datům při čtení 24X CD-ROM a 8X DVD-ROM. Mechanika disponuje také nejnovějšími technologiemi, mezi něž patří mimo jiné ASUS FlextraLink™ a FlextraSpeed™ pro perfektní spojení flexibility, vysoké kvality záznamu a spolehlivosti.

Výjimečná elegance optické mechaniky
SDRW-0806T-D využívá nejnovější technologie, čímž zajišťuje špičkové možnosti zápisu dat. SDRW-0806T-D, vážící pouhých 360 g, vyčnívá z davu dnešních běžných externích DVD vypalovaček speciálním moderním designem jednoduchých tvarů a barev. Jelikož hlavní funkcí mechaniky je ukládání a kopírování dat, je design odvozen od formy na výrobu disků ze vstřikovaného plastu. Tvar formy je ozdoben vyrytým textem a čárovým kódem. Hliníkové pouzdro posiluje dojem formy a dělá vypalovačku lehkou, odolnou a vhodnou pro uživatele notebooků i stolních počítačů. Pouzdro má dvě kontrastní úpravy povrch: matné tělo a zářivě lesklou prohlubeň, kam mohou uživatelé při vypalování odložit originální nebo prázdný disk a zamezit tak jeho poškrábání nebo záměně.

Nejmodernější technologie záznamu dat
SDRW-0806T-D disponuje nejnovějšími technologiemi, čímž zajišťuje špičkovou schopnost zápisu dat. FlextraLink™ zamezuje problémům spojeným s podtečením vyrovnávací paměti a vytváření nepoužitelných disků. Uživatelé mohou mít nyní spuštěných několik programů a současně vypalovat data na disk. Další jedinečná technologie FlextraSpeed™ zvyšuje přesnost a spolehlivost při záznamu a přepisování u celé řady certifikovaných médií. S mechanikou SDRW-0806T-D už nebude ukládání velkého množství dat žádným problémem. I když budou mít originální disky, které potřebujete zálohovat, různou kvalitu, SDRW-0806T-D automaticky upraví rychlost čtení, aby zajistila nejvyšší kvalitu konečného výsledku.

Chcete-li získat další informace o jiných kvalitních produktech ASUS, navštivte prosím webové stránky společnosti na internetové adrese: www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).