Hlavní navigace

Personální novinky v Cleverlance

[Tisková zpráva] Praha, 9. listopadu 2009 – Cleverlance Enterprise Solutions má nové členy v managementu. První personální novinkou je Ondřej Brom na pozici výkonného ředitele pro segment bankovnictví. Bude zodpovědný za obchodní rozvoj a dodávky softwarových řešení v oblasti bankovnictví.

Sdílet

Další změnu zaznamenala dceřiná společnost Cleverlance Slovakia. Novým Operations Managerem se stal Marián Peťko, který zastává stejnou pozici na brněnské pobočce Cleverlance. Nyní bude mít navíc na starosti operativní řízení portfolia projektů včetně řízení zdrojů a operativní řízení pobočky v Bratislavě.

Do třetice Jiří Bíba, současný výkonný ředitel společnosti, se stal předsedou představenstva Cleverlance Enterprise Solutions. Jeho novým členem je také Petr Štros, který pracuje na pozici výkonného ředitele pro telekomunikační segment.

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Cleverlance je nejrychleji rostoucí český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční a telekomunikační segment. Na konci roku 2007 získala Cleverlance formou akvizice společnost AEC a rozšířila tak své služby o oblast bezpečnosti informačních systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů a nových obchodních požadavků zákazníků efektivní implementací SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 400 specialistů. Podle žebříčku Technology Fast 50 sestaveném společností Deloitte v roce 2007 se Cleverlance stala druhou nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě. V roce 2008 pak ve stejné soutěži jako první český poskytovatel SW. Více informací o společnosti najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

Informace o dceřiné společnosti TrustPort a AEC naleznete zde: www.trustport.cz a www.aec.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).