Hlavní navigace

Personální změny v Telefónica O2

[Tisková zpráva] Společnost Telefónica O2 posiluje svůj tým o nového člena, ředitele pro veřejné vztahy Jiřího Šuchmana, který v květnu nastoupil na pozici ředitele pro veřejné vztahy. Do jeho kompetence budou spadat veřejné záležitosti (public affairs) a aktivity v oblasti společenské odpovědnosti firmy (tzv. CSR).

Sdílet

Jiří Šuchman je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, na které vystudoval zahraniční obchod. V telekomunikacích působí nepřetržitě od roku 1992, kdy nastoupil u společnosti SPT Telecom. V průběhu své kariéry zastával vedoucí pozice v předních firmách na českém trhu. Téměř deset let působil ve společnosti T-Mobile, kde od roku 2002 zastával funkci manažera public affairs. Získané zkušenosti z oboru tak bude nadále využívat u největšího poskytovatele ICT služeb na českém trhu, kde bude v nové funkci pracovat na posílení vztahů firmy s veřejností.

Jiří Šuchman (43) je ženatý a má 2 děti. Hovoří anglicky a francouzsky. Během své kariéry průběžně doplňoval také své akademické vzdělání, mimo jiné na univerzitě ve Štrasburku. Ve volném čase se nejraději věnuje historii a společenskému tan­ci.

(Více informací na: http://www.cz­.o2.com)