Hlavní navigace

PERSONÁLNÍ ZMĚNY VE SPOLEČNOSTI DELL COMPUTER

[Tisková zpráva] MILAN PONERT JMENOVÁN NOVÝM MARKETINGOVÝM ŘEDITELEM PRO ČESKOU REPUBLIKU A SLOVENSKO. ANNA BERDYCHOVÁ POVÝŠENA DO POZICE REGIONAL SEGMENT PLANNER SMB EMEA.

Sdílet

Praha, 9. června 2008 – Milan Ponert (1976) byl dnes jmenován do funkce marketingového ředitele společnosti Dell Computer pro Českou republiku a Slovensko. Náplní jeho práce bude řízení marketingových aktivit v obou zemích včetně nově spuštěné distributorské sítě a partnerských prodejních kanálů.

Střídá tak ve funkci Annu Berdychovou (1963), která byla povýšena do pozice Regional Segment Planner. Bude mít na starosti plánování marketingových aktivit pro segment malých a středních podniků v EMEA a přípravu kompletního marketingového plánu pro Východní Evropu a Skandinávské země.

Milan Ponert
Do Dell Computer přišel v roce 2000 ze společnosti Expert & Partner Engineering, kde pracoval na pozici konzultanta týmu hardwarových projektů. V Dellu nastupoval na pozici konzultanta pro klíčové zákazníky. Díky svým znalostem podnikových informačních technologií a zkušenostem s firemními zákazníky následně přešel na pozici Enterprise Product Managera, kterou dosud zastával. Hovoří anglicky a volný čas věnuje cestování, sportu a filmům.

Anna Berdychová
Inženýrský titul získala na fakultě managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. V tomto roce dokončuje disertační práci na Sheffield Hallam University, potřebou k získání titulu MBA. Ve společnosti Dell Computer pracuje již jedenáct let. Od března 1997 až do listopadu 2004 zastávala funkci finanční ředitelky. V letech 2004 až 2006 pracovala na pozici regionální finanční controller a pod její dohled spadalo celkem osm zemí (EDB, Jižní Afrika, Švýcarsko, Irsko, Finsko, Polsko, Česká republika a Řecko). Od září 2006 pracovala ve funkci regionální manažerky pohledávek pro Evropu, Asii a Střední východ. Od října 2007 zastávala pozici marketingové ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. Hovoří plynně anglicky, dorozumí se rovněž německy a rusky. Mezi její koníčky patří jóga, cestování a filmy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).