Hlavní navigace

Pete Sampras zahájí turnaj SAP Open 2008

[Tisková zpráva] Praha – 19. listopadu, 2007 - Společnost SAP dnes oznámila, že někdejší nejlepší tenista na světě a dvojnásobný vítěz SAP Open v jednotlivcích, Pete Sampras, se vrátí na kurty SAP Open 2008. Turnaj se odehraje na stadionu HP v San Jose v pondělí 18. února 2008 v 7 hodin večer. Protihráč z aktuálního žebříčku ATP bude oznámen později.

Sdílet

Sampras ukončil profesionální kariéru po obhájení čtrnáctého hlavního titulu v jednotlivcích na U.S. Open v roce 2002. Plánovaná Samprasova exhibice bude součástí omezeného počtu utkání, která bývalá tenisová jednička v příštím roce odehraje.

Firma SAP zároveň oznámila, že současný nejnadějnější americký tenista, John Isner, přijal nabídku na divokou kartu v jednotlivcích. Mezi hráči dále bude také dvojnásobný vítěz SAP Open a současná světová pětka, Andy Roddick, sedmý hráč světového žebříčku James Blake, Čilan Fernando Gonzalez a německá hvězda Tommy Haas.

SAP Open je druhý nejstarší mužský profesionální turnaj ve Spojených státech, poprvé se hrál již v roce 1889 v kalifornském Monterey. Pro více informací o SAP Open, navštivte webové stránky turnaje www.sapopenten­nis.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).