Hlavní navigace

Peter Stark – finanční ředitel ve společnosti Ericsson Česká republika

[Tisková zpráva] Peter Stark začal 9. března 2009 pracovat ve společnosti Ericsson Česká republika jako finanční ředitel. Současně zůstává na pozici finančniho ředitele ve společnosti Ericsson Austria.

Sdílet

Peter Stark vystudovat ekonomii na Univerzitě v Passau v Německu. Specializoval se na výrobu a výrobní procesy, distribuci, marketing a statistiku.

Peter Stark zahájil svoji kariéru jako kontrolor v mezinárodní stavební firmě. Poté pracoval jako finanční ředitel v mezinárodní společnosti zabývající se elektronikou.

Pro společnost Ericsson začal Peter Stark pracovat v roce 2007 jako finanční ředitel ve společnosti Ericsson Austria.

Ericsson je světovým lídrem v poskytování technologií a služeb pro operátory. Zaujímá vedoucí pozici v oblasti technologií 2G a 3G, je dodavatelem komunikačních služeb a spravuje sítě pro více jak 185 milionů uživatelů. Portfolio společnosti zahrnuje infrastrukturu mobilních a pevných sítí, širokopásmové a multimediální řešení pro operátory, podniky a vývojáře. Společnost Sony Ericsson poskytuje spotřebitelům plně vybavené mobilní telefony a další příslušná zařízení.

Ericsson podporuje svou vizi “komunikace pro každého”prostřed­nictvím inovace, technologie a stálých obchodních řešení. Více než 70 000 zaměstnanců působících ve 175 zemích dosáhlo v roce 2007 tržeb ve výši 27.9mld. USD (189 mld. SEK). Společnost Ericsson byla založena v roce 1876 s hlavním sídlem ve Stockholmu, Švédsko. Akcie společnosti Ericsson jsou kótovány na burze ve Stockholmu a na burze NASDAQ.

Více informací na www.ericsson.cz .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).