Hlavní navigace

Pětkrát volební středa s Martinem Veselovským na Radiožurnálu – poprvé 15. září v Brně

[Tisková zpráva] Radiožurnál navštíví s týmem Martina Veselovského Brno, České Budějovice, Horní Jiřetín, Ostravu a nakonec Prahu, aby posluchače v předvolebních diskusích seznámil s kandidáty do komunálních voleb. Odvysílá reportáže ze statutárních měst a přinese informace, jak se dařilo v uplynulém volebním období. Od 15. září do 13. října uslyšíte diskuse každou středu vždy od 17 hodin v přímém přenosu na Radiožurnálu!

Sdílet

Na maratón šestnácti diskusí připravených před květnovými parlamentními volbami, naváže Radiožurnál diskusemi před říjnovými komunálními a senátními volbami (15. a 16. října 2010). Pětkrát vyjede moderátor Dvaceti minut Radiožurnálu Martin Veselovský se svým týmem za voliči, kteří se budou moci ptát přímo svých kandidátů.

Své dotazy je možné hostům posílat také prostřednictvím e-mailové adresy volby@rozhlas.cz nebo přes facebook Dvaceti minut Radiožurnálu. Každou předvolební diskusi je možné kromě vysílání Radiožurnálu poslouchat také na internetu a v živém videopřenosu na zpravy.rozhlas.cz. Hodinu před půlnocí odvysílá záznam debaty Český rozhlas 6.

V den vysílání každé z diskusí budou na programu navíc dvě reportáže, ve kterých seznámí Radiožurnál posluchače s nejpalčivějšími problémy, o kterých pak budou hosté Martina Veselovského diskutovat. První reportáž zazní každý všední den v 7.20 hodin (repríza: těsně před diskusí v 16.50 hodin) a druhou v poledních Ozvěnách dne.

Reportáže ze statutárních měst České republiky
Volbám budou předcházet také reportáže ze všech 24 statutárních měst na téma Co se povedlo a nepovedlo v uplynulém volebním období. Radiožurnál je odvysílá od pátku 10. září do středy 13. října každý všední den v 11.15 hodin v Dopoledním Radiožurnálu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).