Hlavní navigace

MÍSTOPŘEDSEDA ODS PETR BENDL HOSTEM POŘADU „K VĚCI“ NA VLNÁCH ČESKÉHO ROZHLASU REGION

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region se každé úterní odpoledne ptá těch, kteří ovlivňují život ve středních Čechách. V pořadu „K věci“ rozebírá moderátor Tomáš Pancíř aktuální středočeská témata s významnými osobnostmi veřejného života.

Sdílet

Hostem pořadu v úterý 1. června 2010 bude místopředseda Občanské demokratické strany a její volební lídr ve Středočeském kraji Petr Bendl. Tomáš Pancíř se ho zeptá, jak hodnotí výsledky strany a středočeských kandidátů ve volbách, co mohou výsledky parlamentních voleb znamenat pro Středočeský kraj a jeho zastupitelstvo či jak ovlivnily preferenční hlasy složení sněmovny. Zajímat se bude také o osobní ambice Petra Bendla – možný post v nové vládě i stranické funkce, o něž se bude ucházet na nadcházejícím volebním kongresu ODS.

Pořad „K věci“ začíná na vlnách Českého rozhlasu Region po úterní čtrnácté hodině. Zvukový záznam a textový přepis pořadu „K věci“ jsou k dispozici vždy následující den po odvysílání na internetových stránkách Českého rozhlasu Region – www.cesky-rozhlas-region.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).