Hlavní navigace

Petr Chajda pověřen v TV Nova novou funkcí

[Tisková zpráva] Praha 28. dubna 2006 - V souvislosti s digitalizací a měnícím se televizním trhem je od 1. května 2006 Petr Chajda, dosavadní ředitel akvizice a strategie TV Nova, pověřen novými úkoly. Bude zastávat pozici ředitele všech kabelových kanálů CME/ TV Nova v České republice a na Slovensku a bude zodpovídat za úspěšné zahájení jejich vysílání v budoucnosti. Do jeho kompetence tedy bude spadat i řízení nejoblíbenějšího českého sportovního kabelového kanálu Galaxie Sport.

Sdílet

Oblast akvizice televize Nova bude z toho důvodu v kompetencích programového ředitele Davida Stogela. Podpora české kinematografie bude řešena standardně v rámci televize Nova.

Ing. Petr Chajda, MBA, se narodil se v roce 1967. Absolvoval VŠE v Praze, obor ekonomika zahraničního obchodu a poté studia na Diplomatické akademii v Madridu. Získal titul MBA na Michael Smurfit Business School v Dublinu. Kariéru začal v KPMG jako konzultant. V letech 1995 – 2000 vedl obchodní aktivity PPF v zahraničí. Od roku 2001 působil v PPF a. s. jako ředitel pro finanční strategie. Od června 2003 působil ve funkci výkonného ředitele společnosti Česká produkční 2000, a. s. a poté jako ředitel pro akvizici a strategii televize Nova.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).