Hlavní navigace

Petr Čtvrtníček bude od pondělí vystupovat na Frekvenci 1

[Tisková zpráva] Praha 31. 08. 2006 – Petr Čtvrtníček bude od pondělí 04. 09. 2006 vystupovat poprvé v životě pravidelně každý den v rádiu! Posluchači Frekvence 1 si mohou jeho rubriky nazvané Mediální Hujer poslechnout vždy každé ráno mezi 8.00 a 9.00 h. Petr Čtvrtníček v nich svým osobitým způsobem komentuje zajímavosti a bulvární zprávičky ze světa showbusinessu.

Sdílet

„Můžu si tak přes mikrofon Frekvence 1 sáhnout na lidi, kterých bych se jinak ani nedotkl,“ komentuje svou novou práci Petr Čtvrtníček.

„Petr Čtvrtníček je pro Frekvenci 1 absolutně unikátní úlovek – navíc je to úplně poprvé, kdy se tenhle mediální terorista rozhodl k dlouhodobé spolupráci s rádiem,“ zdůrazňuje Barbora Tachecí, ředitelka programu Frekvence 1. „Vedle Jana Krause, který už je dlouhodobě v týmu Frekvence 1, patří Čtvrtníček rozhodně ke špičce.“

Kromě Petra Čtvrtníčka si mohou posluchači na Frekvenci 1 naladit každý den i další známé osobnosti – Halinu Pawlowskou, Petra Jablonského, Petra Novotného, Miroslava Macka nebo Ondřeje Neffa. „Frekvence 1 je prostě rádiem, kde vystupují skutečné hvězdy,“ podotýká Barbora Tachecí.

Petr Čtvrtníček je vedle svých filmových rolí známý především díky vystupování v kultovní České sodě, dramatizací odposlechů fotbalových funkcionářů „Ivánku, kamaráde“ či parodií billboardové kampaně „Myslím to upřímně“. Kromě práce na své nové rubrice na Frekvenci 1 v současné době zkouší novou inscenaci v Divadle Na Zábradlí, s Jiřím Lábusem připravuje podzimní turné Ivánka po českých a moravských věznicích a opravuje svou v pořadí již sedmou loď – tentokrát to je remorkér Ústí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).