Hlavní navigace

Petr Macháček novým Business Development Managerem společnosti Nexans v České republice

[Tisková zpráva] Nexans Cabling Solutions posiluje svoje zastoupení v České republice a na Slovensku

Sdílet

Praha, 22. dubna 2008 – Společnost Nexans Cabling Solutions, světový lídr ve výrobě a prodeji metalických a optických kabelážních řešení pro infrastrukturu, průmysl a stavební trh, jmenovala Petra Macháčka novým Business Development Managerem pro Českou republiku a Slovensko. Ve své pozici bude zodpovědný za tvorbu a rozvoj obchodních aktivit a za zajištění a správu technické podpory pro klienty Nexans v obou zemích. Nadřízeným P. Macháčka je Ulric Dahl, Business Development Manager pro střední a východní Evropu.

Tímto jmenováním Nexans potvrzuje svůj zájem o posílení své pozice v tomto regionu, kde chce působit jako důležitý hráč na kabelážním trhu.

P. Macháček (31) přináší do středoevropského týmu Nexans rozsáhlé zkušenosti. Před svým jmenováním působil jako Key Account Manager ve společnosti ANIXTER Czech a.s. a v jejím předchůdci ELFORT Distribution a.s., kde získal cenné zkušenosti s produkty Nexans a po dobu čtyř let byl produktovým manažerem a certifikovaným školitelem prvků Nexans. Před tím působil ve společnosti ABBAS a.s. v oblasti zabezpečovacích systémů a strukturovaných kabelážových systémů.

Je absolventem SPŠ elektrotechnické Františka Křižíka v Praze, kde maturoval v roce 1994.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).