Hlavní navigace

Petr Mandelík zajistí zázemí pro obchodní jednotky Ness

[Tisková zpráva] Praha – 11. května 2009 - Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, uvedl nového Head of Operations, kterým byl jmenován Petr Madelík. Jeho hlavním úkolem bude bude vytváření užšího a efektivnějšího propojení mezi back office a obchodními jednotkami firmy.

Sdílet

Petr Mandelík bude ze své nové pozice Head of Operations zodpovědný za jednotky Finance, Infrastructure a ITO, ale také za řízení kvality a procesní řízení jednotky Delivery. Ve společnosti Ness pracuje již řadu let, působil zde například jako Professional Service Manager, naposledy pak jako Delivery Director, a díky své několikaleté praxi ve společnosti Ness může Petr Mandelík navázat na bohaté oborové zkušenosti a znalosti, které nyní zúročí na svém novém postu.

Petr Mandelík je absolventem VUT v Brně, Fakulty strojního inženýrství, a plynně hovoří anglicky.

Kromě manželky a dcery jsou součástí rodiny Petra Mandelíka také dva koně, dva psy, dvě kočky, dva hadi a jedna želva. Petr Mandelík navíc propadl kouzlu sportovních vozů a ve volném čase také rád lyžuje.

O společnosti Ness Technologies
Společnost Ness Technologies, (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, nabízí široké portfolio řešení a služeb, včetně outsourcingu a off shore, systémové integrace, vývoje aplikací i poradenství a distribuce softwaru. Společnost Ness Technologies má přes 8000 zaměstnanců v 18 zemích a celosvětově spolupracuje s mnoha dodavateli softwaru a hardwaru. V České republice je zastoupená společností NESS Czech s.r.o., kde má téměř 900 zaměstnanců v Praze, Brně a Ostravě a patří k největším poskytovatelům IT služeb. Další informace o společnosti Ness Technologies najdete na www.ness.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).