Hlavní navigace

Petr Ševčík v SuperStar dozpíval!

[Tisková zpráva] Šesté finálové kolo Česko Slovenské SuperStar, jehož nedílnou součástí je také pondělní Rozhodnutí, tentokrát ukončilo postup v soutěži Petru Ševčíkovi! Jeho podání hitu skupiny Elán Neviem byť sám a legendárního songu skupiny Lucie Chci zas v tobě spát diváky zaujalo nejméně, a tak ho poslali domů.

Sdílet

Praha, 17. května 2011 – Fanynky Petra Ševčíka pláčou! Divácké hlasy nestačily, a tak si právě tento idol mladých dívek a žen v příštím kole Česko Slovenské SuperStar již nezazpívá. Šestý finálový večer, ve kterém se finalisté předvedli s hity legendárních skupin Elán a Lucie, znamenal konečnou právě pro Petra Ševčíka. Bylo to úplně poslední kolo, které jako soutěžící Česko Slovenské SuperStar absolvoval. Ve hře tak zůstávají už pouze čtyři žhaví favorité! A kdo bude vítěz? Kdo získá výhru v hodnotě 100 000 eur? Diváci rozhodnou za pouhé tři týdny!

Po skončení vyřazovacího večera se tradičně konala 6. finálová after party, na níž jsme se rozloučili s vyřazeným finalistou Petrem Ševčíkem. A protože to, kdo se stane vítězem Česko Slovenské SuperStar, praskne co nevidět, po celý večer létaly vzduchem různě velké bubliny.

Finálovou čtyřku ve složení Gabriela Gunčíková, Lukáš Adamec, Martin Harich a Michal Šeps, čeká nadcházející neděli 22. května 2011 další pěvecká zkouška, již 7. finálové kolo, ve kterém se předvedou s nesmrtelnými fláky skupin Queen a ABBA. V pondělí 23. května 2011 se pak tito favorité soutěže nevyhnou nekompromisnímu Rozhodnutí, po kterém zůstanou ve hře už pouze tři!