Hlavní navigace

Petr Ševčík v SuperStar dozpíval!

[Tisková zpráva] Šesté finálové kolo Česko Slovenské SuperStar, jehož nedílnou součástí je také pondělní Rozhodnutí, tentokrát ukončilo postup v soutěži Petru Ševčíkovi! Jeho podání hitu skupiny Elán Neviem byť sám a legendárního songu skupiny Lucie Chci zas v tobě spát diváky zaujalo nejméně, a tak ho poslali domů.

Sdílet

Praha, 17. května 2011 – Fanynky Petra Ševčíka pláčou! Divácké hlasy nestačily, a tak si právě tento idol mladých dívek a žen v příštím kole Česko Slovenské SuperStar již nezazpívá. Šestý finálový večer, ve kterém se finalisté předvedli s hity legendárních skupin Elán a Lucie, znamenal konečnou právě pro Petra Ševčíka. Bylo to úplně poslední kolo, které jako soutěžící Česko Slovenské SuperStar absolvoval. Ve hře tak zůstávají už pouze čtyři žhaví favorité! A kdo bude vítěz? Kdo získá výhru v hodnotě 100 000 eur? Diváci rozhodnou za pouhé tři týdny!

Po skončení vyřazovacího večera se tradičně konala 6. finálová after party, na níž jsme se rozloučili s vyřazeným finalistou Petrem Ševčíkem. A protože to, kdo se stane vítězem Česko Slovenské SuperStar, praskne co nevidět, po celý večer létaly vzduchem různě velké bubliny.

Finálovou čtyřku ve složení Gabriela Gunčíková, Lukáš Adamec, Martin Harich a Michal Šeps, čeká nadcházející neděli 22. května 2011 další pěvecká zkouška, již 7. finálové kolo, ve kterém se předvedou s nesmrtelnými fláky skupin Queen a ABBA. V pondělí 23. května 2011 se pak tito favorité soutěže nevyhnou nekompromisnímu Rozhodnutí, po kterém zůstanou ve hře už pouze tři!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).