Hlavní navigace

Petra Pácl novou obchodní ředitelkou Fashion TV

[Tisková zpráva] Praha – Na doposud neobsazenou pozici obchodní ředitelky připravované kabelové televize Fashion TV nastoupí od ledna Petra Pácl, která od poloviny roku 2007 pracovala v největším tuzemském časopiseckém mediálním zastupitelství Lagardère Advertising. Před příchodem do Lagardère Advertising se Petra Pácl podílela z pozice obchodní ředitelky na restrukturalizaci společnosti Astrosat, která v té době nově vstupovala do segmentu dámských časopisů s titulem Glanc.

Sdílet

„Vybudovat na českém a slovenském trhu novou specializovanou televizi považuji za úžasnou výzvu. Vstupujeme na doposud neobsazený trh a chceme nastavit nové standardy informací o módě a životním stylu,“ řekla ke svému jmenování Pácl. „Petra je pro náš projekt synonymem spojení nových možností a profesionálního přístupu ke klientům. Jsem ráda, že se stane součástí našeho týmu,“ přivítala příchod Pácl výkonná ředitelka Fashion TV Zuzana Poláčková.

Od příštího roku zahájí vysílání v kabelové síti Fashion TV (FTV). FTV divákům nabídne programy z oblasti módy a životního stylu. Licenci na FTV pro Česko a Slovensko získala společnost Carolinas Corporation. Fashion TV byla založena v roce 1997 podnikatelem Michelem Adamem a stala se v oblasti módy a životního stylu největším televizním kanálem, který vysílá celý týden 24 hodin denně. Má zastoupení ve více než 200 zemích a pokrývá přes 340 milionů domácností. Licenci na provozování Fashion TV v ČR a na Slovensku získala na konci letošního léta společnost Carolinas Corporation. Vysílat by nová stanice měla začít počátkem roku 2009, přibližně dvě třetiny vysílání budou tvořit převzaté mezinárodní pořady.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).