Hlavní navigace

Philips 225PL2EB: Ekologický pracant

[Tisková zpráva] Brno, 21. 2. 2011 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový LED monitor Philips 225PL2EB. Díky moderním technologiím patří k nejúspornějším monitorům na trhu. Je vybaven inteligentním PowerSensorem, který pomáhá ušetřit až 80 % nákladů na elektrickou energii.

Sdílet

PowerSensor je unikátní  technologie, která pomocí neš­kodných infračervených signálů dokáže rozpoznat, jestli je člověk skutečně  před monitorem. Ve chvíli, kdy se uživatel od monitoru vzdálí, automaticky redukuje jas displeje. Ekologický chod displeje potvrzuje též certifikace EPEAT Gold. Panel je zároveň vybaven klasickým hardwarovým vypínačem, pomocí něhož jej 100% odstřihnete od elektrické sítě.

Základna monitoru 225PL2EB, označovaná jako Super Ergo Base, umožňuje nastavit monitor tak, abyste na něj odkudkoli dobře viděli. Je výškově nastavitelná až o 130 mm a zároveň je vybavená funkcí Pivot.

Součástí modelu jsou též zabudované vysoce kvalitní stereo reproduktory a určitě potěší i USB Hub se 4 USB 2.0 porty. Funkce SmartContrast automaticky analyzuje obraz a podle něho nastavuje barevný mód. SmartImage dává uživatelům šanci vybrat si preferované zobrazení, které může být jiné v případě kancelářské práce, při prohlížení obrázků, sledování filmů či při úsporném režimu. 

Přednosti LED displeje 225PL2EB/00

PowerSensor – zabudovaný čip, který automaticky kontroluje, jestli uživatel skutečně monitor využívá. Dokáže ušetřit až 80 % energie 
Technologie LED – přirozené zobrazení barev  
Certifikace EPEAT Gold – garance minimálního dopadu na životní prostředí 
Super Ergo Base – nastavení výšky podle potřeby až o 130 mm, zlepšení ergonomie při práci 
Screen Rotate (PIVOT) – otáčení displeje do horizontální i vertikální polohy 
SmartImage – nastavení módu obrazovky podle konkrétní činnosti uživatele 
ZeroSwitch – ON/OFF vypínač pro nulovou spotřebu elektrické energie

Technické para­metry:

Typ LCD panelu    TFT-LCD 
Optimální rozlišení   1680×10­50 při 60 Hz 
Úhlopříčka    22“  
Spotřeba    22,5 W (metoda testování EnergyStar 5.0) 
Formát obrazu   16:10 
Odezva    5 ms 
Jas     250 cd/m2 
SmartContrast   20 000 0­00 : 1 
Konektory    VGA, DVI-D, USB 2.0 4× 
Audio výbava    zabu­dované reproduktory 
Hmotnost    6,25 kg 
Doporučená min. EU cena  4150 Kč bez DPH 
Záruka     36 mě­síců

 

Chcete-li se o tomto monitoru dozvědět více, navštivte stránky www.mmd-p.com/.

 

###

 

O MMD  
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).