Hlavní navigace

Philips představuje nové řady televizorů pro hotely

[Tisková zpráva] Praha – Společnost Philips, přední výrobce a dodavatel spotřební elektroniky, představuje tři nové řady televizorů EasySuite, PrimeSuite a Signature pro ubytovací a restaurační zařízení. Televizory vynikají vysokou kvalitou zvuku i obrazu a nabízejí řadu funkcí, které ocení hosté i hotelový management.

Sdílet

Nové řady televizorů Philips přinášejí nejen brilantní obraz a zvuk, ale především umožňují efektivně snižovat provozní náklady hotelů díky výrazným úsporám energie. Televizory jsou totiž vybaveny funkcí SmartPower, jejímž prostřednictvím je možné kontrolovat a nastavit intenzitu poosvětlení tak, že je možné dosáhnout až 50% úspor energie, aniž by se snížila kvalita obrazu.

Díky novým řadám televizorů má Philips nejširší nabídku LED televizorů pro hotely na trhu. Nabídka zahrnuje široké spektrum úhlopříček, výbav a doplňkových služeb včetně prvního Full HD 3D televizoru pro hotely na světě. Dominantní postavení na trhu hotelových televizorů rovněž posílilo prodloužení spolupráce s řetězcem Accor.

Řada EasySuite
Televizory z řady EasySuite jsou k dispozici v úhlopříčkách od 19 do 32“. Televizory představují výhodnou kombinaci spolehlivosti, tenkého moderního designu a nejlepšího obrazu ve své třídě. Díky nejnovější LED technologii podsvícení dosahují televizory nejen tenčího designu, ale především až o 50% nižší spotřeby energie oproti běžným televizorům, což se projeví nejen příznivým dopadem na životní prostředí, ale i výrazným snížením provozních nákladů hotelů. Televizory z řady EasySuite jsou navíc vybaveny Integrovaným panelem konektivity. Hosté tak snadno mohou připojit například USB a přehrávat na televizorech své vlastní fotky, filmy a další multimediální obsah.

Řada PrimeSuite
LED televizory Philips PrimeSuite s úhlopříčkami od 22 do 42“nabízejí řadu praktických funkcí včetně možnosti připojení k interaktivnímu systému hotelové zábavy a jsou proto univerzální volbou pro ubytovací zařízení. Prostřednictvím zabudované funkce MyChoice mohou soukromí hoteliéři získat dodatečné příjmy prodejem kódů k prémiovým televizním kanálům, kdykoli si jejich hosté budou přát.

Řada Signature
Tato prémiová řada osloví především hotely vyšších kategorií. Díky ní si mohou hoteloví hosté zažít zcela novou dimenzi sledování televize. V nabídce řady Signature nalezneme televizory vybavené patentovanou technologií Ambilight. Televizory vybavené touto technologií opticky zvětšují obraz prostřednictvím promítání světla na okolní stěnu.

Nejnáročnější klientelu pak osloví Full HD televizor Philips Cinema s úhlopříčkou 58 palců (147 cm) s poměrem stran 21:9, takže filmy ve formátu 2,39:1 zaplní celou obrazovku, přesně tak, jako v kině. Televizor je nejen schopen přehrávat 3D filmy, ale je vybaven i pokročilými algoritmy, které dokážou zajistit tu nejvyšší kvalitu obrazu. Stejně tak Philips Cinema zajistí věrné a jasné podání zvuku díky objemným basovým reproduktorům na zadní straně televizoru a dvěma kuželovým výškovým měničům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).